PromoNavi – unikalne narzędzia dla osób prowadzących kampanie w Google Ads już w Polsce

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

PromoNavi – unikalne narzędzia dla osób prowadzących kampanie w Google Ads już w Polsce

Udostępnij:

Potrzebujesz rzetelnego wsparcia przy kampaniach Google Ads? Jednocześnie nie chcesz, by ktokolwiek ingerował w Twoje działania? Poznaj narzędzie PromoNavi, które spełni Twoje oczekiwania i pomoże Ci zwiększyć efektywność prowadzonych kampanii.

PromoNavi, to narzędzie stworzone z myślą o ułatwianiu pracy nad kampaniami Google Ads. Mamy dobrą informację dla wszystkich tych, którzy potrzebują wsparcia w tym zakresie. Rozwiązanie dostępne jest już w Polsce. Choć projekt dopiero zaczyna swoje działania nad Wisłą, bardzo dobrze znany i popularny jest już w Indonezji, Brazylii i Rosji.

Czym jest PromoNavi?

Program PromoNavi został stworzony w celu ułatwienia dostępu małym i średnim przedsiębiorcom oraz indywidualnym mikroprzedsiębiorcom do programu AdWords itd. Wśród oferowanych usług znajdują się:

Ogłoszenia konkurencji

Twórcy PromoNavi doskonale zdają sobie sprawę z tego, że czas to pieniądz. Dlatego wszystkie usługi są dostępne niemalże w „jednym kliknięciu”. Aby poznać reklamy, jakie zamieszcza konkurencja wystarczy wpisać w specjalnej wyszukiwarce adres URL strony, firmy którą chcemy sprawdzić. Co istotne, usługa ta pokazuje ogłoszenia konkurencji zarówno z Polski, jak i z innych krajów.

Generator reklam

Z podobną łatwością można stworzyć unikalne reklamy dla swojej marki. Znów, w specjalnie przygotowanym generatorze ogłoszeń reklamowych, wystarczy wpisać słowo kluczowe. Program w kilka sekund pokaże liczne propozycje. Cały proces klient zamyka w trzech ruchach: wpisz słowo kluczowe; wybierz reklamy, które Cię interesują; eksportuj reklamy i gotowe.

Planer słów kluczowych

Słowa kluczowe spędzają sen z powiek, tym którzy mają do czynienia z reklamami Ads. Dzięki rozwiązaniu PromoNavi również w tym przypadku użytkownicy mogą w szybki i przejrzysty sposób uzyskać potrzebne informacje. Wystarczy wpisać adres URL strony internetowej, aby poznać nowe słowa kluczowe, a następnie jednym kliknięciem dodać je do planu.

Checklista Google Ads

W ramach PromoNavi dostępne jest także narzędzie Checklista Google Ads. Bazuje ono na danych pobranych z Google Analytics, a jego celem jest przeanalizowanie proawdzonej kampanii i zaproponowanie rekomendacji dotyczących fraz kluczowych (zarówno tych, które warto wykorzystać, jak i tych nieefektywnych), listy wykluczeń oraz optymalizacji treści ogłoszeń. Checklista Google Ads z pewnością pomoże Ci usprawnić prowadzone działania i zwiększyć ich efektywność.

Sprawdzeni partnerzy, program partnerski i bezpieczeństwo

O rzetelności i jakości usług PromoNavi, poza ogromną popularnością w innych krajach, świadczy również poważny partner biznesowy w postaci Google. Wszystkie narzędzia, które są oferowane przez platformę powstały zgodnie z wytycznymi i zasadami Google Ads. Dlatego użytkownicy mogą mieć pewność, że ich kampanie reklamowe są naprawdę w dobrych rękach.

Twórcy PromoNavi bardzo mocno stawiają na bezpieczeństwo swoich rozwiązań. Połączenie konta Google Ads z platformą jest w pełni bezpieczne, a pracownicy narzędzia nie ingerują w same kampanie klientów. To użytkownik zarządza swoimi kampaniami w ramach swojego konta Google.

Bardzo przejrzysty jest również sam sposób płatności. Wszystkie dokumenty związane z rozliczeniami dostępne są na profilu użytkownika. PromoNavi nie pobiera żadnych dodatkowych prowizji, nie ma też ukrytych kosztów.

Jak połączyć konto Google Ads z PromoNavi?

Aby prawidłowo połączyć konto Google Ads z PromoNavi MCC, należy w interfejsie użytkownika kliknąć przycisk „DODAJ UŻYTKOWNIKA”. Następnie skopiować identyfikator (ID) z profilu Google Ads i wprowadzić go w profilu PromoNavi. Po otrzymaniu maila potwierdzającego połączenie kont, należy dwa razy kliknąć opcję „ZAAKCEPTUJ”, najpierw we wspomnianym mailu, a następnie na stronie menedżerów, do której przekieruje link z maila. Na koniec wystarczy kliknąć przycisk „UDZIEL DOSTĘPU” i gotowe.

Twórcy PromoNavi stawiają na przejrzystość i łatwość w użytkowaniu rozwiązania, dlatego działania w ramach platformy na każdym etapie są bardzo intuicyjne. Zadowolenie zagranicznych klientów oraz popularność narzędzia na świecie świadczy o jego skuteczności. Dlatego możemy przypuszczać, że PromoNavi również w Polsce zdobędzie serca przedsiębiorców.

Artykuł sponsorowany