Promuj aplikację seksem

Dodane: 01.03.2013

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Co wspólnego ze startupami mają prawie nagie kobiety, głębokie dekolty i ponętny wzrok? Nie mam pojęcia, ale wiem, że dzięki wdziękom płci pięknej można całkiem ciekawie reklamować swój produkt. Tą zasadą kierowali się realizatorzy kampanii tych aplikacji mobilnych. Czy osiągnęli oczekiwany efekt?

Co wspólnego ze startupami mają prawie nagie kobiety, głębokie dekolty i ponętny wzrok? Nie mam pojęcia, ale wiem, że dzięki wdziękom płci pięknej można całkiem ciekawie reklamować swój produkt. Tą zasadą kierowali się realizatorzy kampanii tych aplikacji mobilnych. Czy osiągnęli oczekiwany efekt? Oceńcie sami!

fot. Fotolia

RangerFinder – aplikacja pozwala na zmierzenie odległości występującej między nami a obiektem, któremu właśnie robimy zdjęcie. Dostępna jest na urządzenia mobilne z systemem iOS za 0,89 euro.

Cosmobomber jest grą dostępną na urządzenia mobilne z systemem iOS. Filmik promujący aplikację pokazuje jego starszą wersję. Dzięki najnowszej aktualizacji mamy dostęp do 15 poziomów utrudnienia oraz czterech różnych broni. Cosmobomber możecie pobrać za darmo z tego linku, ale jest też dostępna wersja płatna.

Najdłuższy filmik w zestawieniu. Demon Cam jest ciekawą aplikacją mobilną, również dostępną wyłącznie na urządzenia z systemem iOS. Dzięki niej dodamy świetne efekty np. do naszego vloga. Twarz bohatera filmiku zostanie zamieniona na jedną z postaci demona. Przyznam, że efekt jej działania jest świetny. Możecie pobrać ją za darmo z tego linku.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem