Prowadzisz startup? Zapisz się na bezpłatny program mentoringowy od FOTC

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Prowadzisz startup? Zapisz się na bezpłatny program mentoringowy od FOTC

Udostępnij:

Członkowie startupów mogą zgłaszać chęć uczestnictwa w bezpłatnym programie mentoringowym organizowanym przez firmę FOTC. Kurs obejmuje wiedzę z czterech obszarów (biznes, marketing, finansowanie i technologie), indywidualne konsultacje ze specjalistami oraz dostęp do grupy networkingowej.

Najpierw jest pomysł. Później pojawiają się linijki kodu, pierwsze posty na social mediach, rozmowy o strategii… i tu zaczynają się schody. O tym, jak trudne jest nabranie rozpędu, szczególnie dotkliwie przekonuje się 9 na 10 startupów – według danych Failory właśnie tyle nowych firm upada, zanim rozwinie swój potencjał. Około 10% startupów potyka się na problemach z finansowaniem, promocją czy budową produktu (źródło: CB Insights).

Żeby dobrze poprowadzić swój pomysł, dotrzeć z nim do grupy odbiorców, po drodze zyskując wsparcie w postaci finansowania, nie wystarczy wąska specjalizacja; należy mieć wiedzę i umiejętności z różnych obszarów biznesu. Chcąc przybliżyć założycielom startupów kluczowe obszary wzrostu, firma FOTC uruchamia bezpłatny program mentoringowy.

Program jest tworzony przy współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin i jest podzielony na cztery panele tematyczne:

  • biznes,
  • marketing,
  • finansowanie,
  • technologie.

W ramach każdego panelu uczestnik będzie miał dostęp do nagrań prelekcji oraz możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z wybranymi przez siebie ekspertami. Wśród prelegentów znajdują się między innymi Krzysztof Zalasa, Artur Kurasiński czy Sylwia Dębowska-Lenart. Uczestnicy otrzymają też zaproszenie do zamkniętej grupy networkingowej, co pozwoli im rozbudować sieć kontaktów o innych specjalistów i innowatorów.

Kurs startuje 15 lutego i będzie trwał 6 tygodni. Jego forma jest elastyczna – dostęp do materiałów wideo jest nieograniczony czasowo, a terminy spotkań z prelegentami ustalane indywidualnie. Limit uczestników wynosi 100 osób, a jeden startup może zgłosić uczestnictwo maksymalnie czterech pracowników.

Więcej informacji o kursie oraz formularz zapisów znajdują się na tej stronie.

 

Artykuł powstał we współpracy z FOTC