Przechowuj paragony i zdobywaj punkty z MintCloud!

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Robisz zdjęcia paragonów, kontrolujesz wydatki, uczestniczysz w konkursach i promocjach, a w zamian zgarniasz punkty i nagrody. Nowatorska apka MintCloud już na rynku.

Robisz zakupy w swoim ulubionym sklepie i liczysz na to, że tym razem nie zgubisz paragonu lub nie wyblaknie, kiedy będziesz go potrzebował przy zwrocie lub reklamacji. Każdy z nas może przytoczyć wiele tego typu sytuacji.

Z pomocą przychodzi aplikacja MintCloud. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie paragonu przy jej pomocy. MintCloud zapisuje paragon w chmurze, by ten zawsze był pod ręką kiedy będzie Ci potrzebny. Jednocześnie, ułatwia i upraszcza do minimum kontrolę budżetu wydatków domowych.

Jeśli sklep prowadzi swój program lojalnościowy w systemie MintCloud, automatycznie dostajesz punkty za zeskanowany paragon. Zbierasz i wymieniasz punkty na nagrody rzeczowe albo na gotówkę na karcie podarunkowej. Zgromadzone środki możesz wydać w danym sklepie lub przekazać innym w prezencie.

– Chcieliśmy koniecznie zmienić oblicze obecnych programów lojalnościowych, które nie nadążają za oczekiwaniami klientów. Wierzę, że technologia jaką tworzymy w MintCloud pomoże sprostać tym potrzebom –mówi Michał Filipek, prezes i współtwórca MintCloud.

Dużą wartością dodaną jest dostęp do kampanii promocyjnych i ofert specjalnych partnerów biznesowych MintCloud. Użytkownicy będą mogli brać udział w kampaniach i konkursach zarówno małych lokalnych biznesów, dużych sieci handlowych jak i marek produktów codziennego użytku.

– Stworzyliśmy takie narzędzie dla marketerów, aby mogli realizować nietuzinkowe i wysoce angażujące akcje dla swoich klientów w czasie rzeczywistym – takie w jakich sami chcieliby brać udział. Nie chodzi tutaj jedynie o zniżki i kupony, ale o wchodzenie w interakcje z ulubionymi markami oraz płynące z nich korzyści dla użytkowników – zarówno te materialne jak i niematerialne – mówi Michał Filipek, prezes i współtwórca MintCloud.

Co MintCloud oferuje konsumentom?

  • Miejsce, w którym przechowywane są wszystkie paragony, aby nigdy już nie znaleźć się w sytuacji braku możliwości zwrotu lub reklamacji kupionych produktów. Paragony przechowywane są w chmurze, dzięki czemu nie zginą, nawet przy zmianie telefonu.
  • Możliwość kontrolowania swoich wydatków w szybki i prosty sposób. Wystarczy zrobić zdjęcie paragonu. System nie wymaga nawet podania kwoty zakupów – sam ją znajduje i liczy za Użytkownika.
  • Nowoczesne programy lojalnościowe w jednej aplikacji, bez zbędnych kart plastikowych w portfelu. Klient nie musi rejestrować się w każdym programie z osobna. Jedno konto w MintCloud pozwala uczestniczyć w wielu programach.
  • Aplikacja MintCloud jest zarówno kartą lojalnościową, jak i kartą podarunkową. Użytkownik ma możliwość zamiany punktów na złotówki, które może wydać samodzielnie lub przesłać bliskiej osobie za pomocą aplikacji, podając jedynie numer telefonu lub e-mail.
  • Dostęp do promocji i konkursów konsumenckich. Klienci mogą skorzystać z ekskluzywnych ofert dostępnych tylko dla nich, otrzymać punkty za obejrzenie reklamy lub za zameldowanie się na pikniku plenerowym zorganizowanym przez markę. MintCloud daje firmom nieograniczone możliwości na tworzenie konkursów i kampanii marketingowych, więc każdy użytkownik znajdzie w aplikacji coś dla siebie.

Aplikacja jest rozwiązaniem dla wszystkich osób, chcących nie tylko w prosty sposób kontrolować swój budżet, ale też zbierać punkty i korzystać ze specjalnych ofert.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem