Przedsiębiorcy z wyboru #84 – Elektroniczny podpis dla każdego przedsiębiorcy

Dodane:

Przedsiębiorcy z wyboru Przedsiębiorcy z wyboru

Przedsiębiorcy z wyboru #84 – Elektroniczny podpis dla każdego przedsiębiorcy

Udostępnij:

W #84 odcinku Podcastu Przedsiębiorcy z wyboru wysłuchacie rozmowy z Grzegorzem Wójcikiem, CEO Autenti, który odsłonia tajniki nie tylko swojej firmy, ale i wszystkich podpisów elektronicznych.

Podpis zeskanowany, elektroniczny, zaufany, kwalifikowany… Kto nigdy z nimi nie miał problemów, niech pierwszy… wyśle umowę pocztą. W tym odcinku Przedsiębiorcy z wyboru przepytują Grzegorza Wójcika, CEO Autenti, o zawiłości związane z elektronicznymi podpisami. Z rozmowy dowiecie się, jakie są zabezpieczenia w różnych typach podpisów i kiedy wymagane są te o większym stopniu wiarygodności. Jeśli myślisz o wprowadzeniu w swojej firmie (i nie tylko!) elektronicznego podpisywania umów – to odcinek zdecydowanie dla Ciebie!

Rozmowa tym bardziej warta wysłuchania bowiem Mateusz, Michał i Piotr gościli Grzegorza, który jest nie tylko ekspertem w  obszarze internetu ze szczególnym uwzględnieniem mediów cyfrowych oraz e-commerce, ale był również jednym z założycieli portalu Interia.pl. Jego doświadczenia sięga też takich marek jak RMF FM, TVN SA, Grupa Onet czy Allegro.

W stylu PZW nie zabrakło w odcinku komentarzy do bieżących newsów ze świata przedsiębiorczości. Dla szukających dawki humoru i ironii – pozycja obowiązkowa.

Autenti oferuje usługi związane z podpisywaniem dokumentów przez internet. Dzięki portalowi można podpisywać elektronicznie wszystkie dokumenty w relacjach ze swoimi klientami, kontrahentami czy współpracownikami. Firma zdobywa corocznie szereg wyróżnień. Ostatnie to „Fintech Roku 2020” czy „Partner Roku” w Konkursie Kongresu Gospodarki Elektronicznej organizowanym przez Związek Banków Polskich.

Podcast Przedsiębiorcy z wyboru to trzech doświadczonych przedsiębiorców, którzy prowadzą szalony podcast o tematyce biznesowej. Różnią się między sobą branżami i temperamentami, łączy ich poczucie humoru. W podcaście znajdziecie komentarze do otaczającej nas rzeczywistości i newsów ze świata szeroko rozumianego biznesu oraz rozmowy z inspirującymi gośćmi. Zwycięzcy Best Stream Awards w kategorii najlepszy podcast biznesowy 2019.

Link do strony przedsiebiorcyzwyboru.pl

Link do Facebooka Przedsiębiorców z wyboru Facebook

Link do profilu LinkedIn