Przedsiębiorcy z wyboru #87 – Dzień wspierania produkcji wódki M.

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Przedsiębiorcy z wyboru #87 – Dzień wspierania produkcji wódki M.

Udostępnij:

W sercu Śląska powstaje startup, który wspiera zarządzanie produkcją. Nie mogło to ujść uwadze Przedsiębiorców z wyboru, którzy zaprosili CEO Prodio, Marka Mrowca, do swego studia.
Uwaga Prodio – startupu oferującego system do zarządzania produkcji jest skierowana głównie do małych i średnich firm. Zaawansowane systemy monitoringu pracy i maszyn są powszechne w dużych fabrykach – startup kierowany przez Marka Mrowca chce to właśnie odmienić i wdrożyć nowoczesne narzędzia do monitoringu produkcji w mniejszych firmach. Dlaczego akurat taka grupa docelowa? Jakie urządzenia konieczne są do wdrożenia? I na co komu to potrzebne – o tym posłuchacie w podcaście.

Na zachętę dodamy, że Prodio przeszło ponad rok temu przez inwestycję funduszu VC – w rozmowie nie zabrakło pytań, o to co im dała inwestycja i jak na nią patrzą z perspektywy czasu.

Jak wyszło na jaw podczas rozmowy z Przedsiębiorcami z wyboru – tematem interesują się nie tylko polskie firmy, ale i zagraniczne. Prodio wdraża już swoje oprogramowanie m.in. w Rumunii. Co ciekawe – wdrożenie ich systemu nie wymaga skomplikowanej konfiguracji i może zająć wg deklaracji twórców parę minut. W wywiadzie znajdziecie wytłumaczenie tego, jak to możliwe! Zapraszamy:

W odcinku nie zabrakło naturalnie charakterystycznego dla PZW poczucia humoru i komentarzy do newsów ze świata gospodarki i przedsiębiorczość.

Podcast Przedsiębiorcy z wyboru to trzech doświadczonych przedsiębiorców, którzy prowadzą szalony podcast o tematyce biznesowej. Różnią się między sobą branżami i temperamentami, łączy ich poczucie humoru. W podcaście znajdziecie komentarze do otaczającej nas rzeczywistości i newsów ze świata szeroko rozumianego biznesu oraz rozmowy z inspirującymi gośćmi. Zwycięzcy Best Stream Awards w kategorii najlepszy podcast biznesowy 2019.

Link do strony przedsiebiorcyzwyboru.pl

Link do Facebooka Przedsiębiorców z wyboru Facebook

Link do profilu LinkedIn

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem