Przedsiębiorcy z wyboru #91 – Silnik biznesowy – alternatywa dla Business Model Canvas

Dodane:

Przedsiębiorcy z wyboru Przedsiębiorcy z wyboru

Przedsiębiorcy z wyboru #91 – Silnik biznesowy – alternatywa dla Business Model Canvas

Udostępnij:

Z pewnością słyszałeś o biznesplanach. Jeśli w tym momencie po plecach przeszły Ci ciarki to najprawdopodobniej jakiś przeglądałeś. Jeśli oczy zaszły Ci łzami, a serce zamarło z przerażenia – to zapewne taki pisałeś.

Powyższy opis może jest lekko przesadzony, ale trafnie oddaje emocje przedsiębiorców, którzy muszą przelać na papier wizję swojej firmy… lub pomysłu na nią. Taką pracę ułatwia znacznie znany już Biznes Model Canvas. Warto jednak pamiętać, że to nie jedyne narzędzie.

Przedsiębiorcy z wyboru zaprosili do swego studia Pawła Paczuskiego z Businesswiser.pl, który opracował autorski budowania Silnika Biznesowego. Rozmowa jednak jest dużo szersza, bo dotyczy całego spektrum wyzwań związanych z planowaniem swojego przedsięwzięcia. Z rozmowy dowiecie się kiedy warto jednak zwrócić swe oczy w kierunku biznesplanów, jakie są zalety i wady modelowania, dlaczego zdobyło taką popularność i czy sprawdza się w każdej działalności.  Wszystko okraszone dawką humoru oraz komentarzy do bieżących wydarzeń charakterystyczną dla Mateusza, Michała i Piotra 🙂

Co ważne – model Pawła dostępny jest całkowicie za darmo na jego stornie.

Podcast Przedsiębiorcy z wyboru to trzech doświadczonych przedsiębiorców, którzy prowadzą szalony podcast o tematyce biznesowej. Różnią się między sobą branżami i temperamentami, łączy ich poczucie humoru. W podcaście znajdziecie komentarze do otaczającej nas rzeczywistości i newsów ze świata szeroko rozumianego biznesu oraz rozmowy z inspirującymi gośćmi. Zwycięzcy Best Stream Awards w kategorii najlepszy podcast biznesowy 2019.

Link do strony przedsiebiorcyzwyboru.pl

Link do Facebooka Przedsiębiorców z wyboru Facebook

Link do profilu LinkedIn

 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem