Przedsiębiorczość to według mnie… Dokończ zdanie i weź udział w akcji Możesz Więcej

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Wiesz, co jest Twoją największą porażką? Osiąganie zbyt małej liczby sukcesów w stosunku do Twoich możliwości. Jesteśmy przekonani, że Możesz Więcej! U progu Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week) zachęcamy do udziału w jednym z wydarzeń o tematyce biznesowej.

Zdjęcie główne artykułu by pexels.com

Przed nami święto tych, którzy nie boją się ryzyka i każdego dnia wykazują się zaradnością. Jaki jest Twój życiowy biznesplan? Chcesz prowadzić własną działalność gospodarczą? A może doskonale czujesz się jako członek zespołu, w którym pracujesz? To dobry czas na określenie, gdzie widzisz siebie za kilka lat.

– Idea Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości istnieje z nami od 8 lat, promując aktywne postawy wobec życia oraz kształtując świadomy rozwój zawodowy w podejmowaniu wielu projektów biznesowych. Czy wezmę w nim udział? Oczywiście, gdyż uważam, że jeśli chcemy zapewnić sobie godne i szczęśliwe życie, to powinniśmy być odważni i odpowiedzialni w swoich decyzjach. A swoją wiedzę i wyobraźnię wykorzystywać tak, aby poprawić jakość życia sobie oraz lokalnej społeczności. Tym jest właśnie przedsiębiorczość – mówi Kacper Papiernik, bloger, Ambasador kampanii społecznej „Możesz więcej“: http://mozeszwiecej.com/.

Rokrocznie w połowie listopada organizacje inicjują otwarte szkolenia, warsztaty i wykłady umożliwiające zdobycie wiedzy z obszaru personal brandingu, negocjacji, samodoskonalenia, prowadzenia własnej działalności gospodarczej i budowania relacji. W tym roku Światowy Tydzień Przedzsiębiorzości obchodzimy w dniach 14-20 listopada. Warto wspomnieć, że pomysłodawcami globalnego ruchu społecznego na rzecz promowania przedsiębiorczości byli w 2007 roku Carl Schramm – prezes amerykańskiej Fundacji Kauffmana, Gordon Brown – premier Wielkiej Brytanii i brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark.

Organizatorzy akcji społecznej pod hasłem „Możesz więcej” są przekonani, że prawdziwe sukcesy rodzą się z dobry relacji międzyludzkich. W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości chcemy przeprowadzić eksperyment społeczny polegający na zwróceniu się do internautów z prośbą o przygotowanie kilkusekundowych, amatorskich filmików, w których dokończą zdanie: przedsiębiorczość to według mnie… Pomysł spotkał się z dużą aprobatą ze strony blogerów. Efekty będzie można zobaczyć na fanpage’u kampanii społecznej. Zachęcamy do czynnego udziału w akcji!

MamStartup jest patronem medialnym akcji