Przedstaw swoje rozwiązanie podczas #9 „Przeglądu Technologicznego” – sztuczna inteligencja w rozwoju miasta 

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Przegląd Technologiczny

Udostępnij:

Już 19 maja, o godz. 10:00 w Kampusie Innowacji na Chmielnej 73 odbędzie się #9 „Przegląd Technologiczny” poświęcony sztucznej inteligencji w rozwoju miast organizowany przez miasto stołeczne Warszawa. Firmy technologiczne i organizacje zaprezentują innowacyjne rozwiązania, które wykorzystują sztuczną inteligencję w celu poprawy jakości życia mieszkańców i mieszkanek oraz efektywnego zarządzania miastami.

Podczas wydarzenia uczestnicy i uczestniczki będą mieli okazję wysłuchać prelekcji futurolożki i ekspertki od sztucznej inteligencji – dr hab. Aleksandry Przegalińskiej, prorektorki Akademii Leona Koźmińskiego.

Zgłoszenia firm i organizacji, które chcą zaprezentować swoje rozwiązania przyjmowane są do 12 maja: tutaj. Spośród wszystkich zgłoszeń rada ekspertów wybierze sześć podmiotów, które zaprezentują swoje rozwiązania podczas przeglądu.

Poszukiwane podmioty

Poszukiwane są podmioty, które opowiedzą o swoich rozwiązaniach wykorzystujących sztuczną inteligencję w takich dziedzinach jak:

  • usprawnienie procesów administracyjnych,
  • klasyfikacja obrazów,
  • transport, logistyka
  • zarządzanie energią,
  • gospodarka odpadami,
  • usługi miejskie.

Możliwości, korzyści i szanse

Prezentowane rozwiązania mogą obejmować zaawansowane systemy monitorowania, prognozowania, optymalizacji i zarządzania danymi, które przyczyniają się do bardziej zrównoważonego i efektywnego rozwoju miast.

Uczestnicy wydarzenia, podczas sesji networkingowej, będą mieli możliwość podzielić się wiedzą, doświadczeniem i najlepszymi praktykami. #9 „Przegląd Technologiczny to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz inspirujących dyskusji na temat przyszłości miast opartych na zaawansowanych technologiach.

Do udziału w spotkaniu w roli słuchaczy zapraszamy pracowników i pracowniczki samorządów, a także przedstawicieli ekosystemu stolicy tworzonego przez biznes, naukę i technologie.

Ważne linki

Nie przegap szansy na poznanie najnowszych trendów i innowacji związanych z zastosowaniem sztucznej inteligencji w rozwoju miast i zarejestruj się jako uczestnik wydarzenia tutaj!

  1. Formularz zgłoszenia udziału w wydarzeniu: tutaj
  2. Formularz zgłoszenia rozwiązania: tutaj