Przełomowy proces kredytowy FinAi na Impact fintech’17

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Już 6 grudnia br. polski fintech FinAi wystąpi na kongresie Impact fintech’17 – międzynarodowym wydarzeniu poświęconym rewolucji technologicznej w branży finansowej.
FinAi zaprezentuje swoje przełomowe rozwiązanie – pierwszy w pełni cyfrowy proces kredytowy stworzony dla banków i konsumentów.

Impact fintech’17 to jedno z największych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom wykorzystywanym w branży finansowej. W dniach 6-7 grudnia br. kongres zgromadzi ponad 1000 uczestników, w tym: przedstawicieli banków, fintechów, firm technologicznych i startupów, którzy będą dyskutować o szansach i wyzwaniach stojących przed sektorem.

FinAi, który został Partnerem nadchodzącej edycji Impact fintech’17, zaprezentuje w trakcie wydarzenia pierwszy w pełni cyfrowy proces kredytowy stworzony przez polski fintech.

Wkrótce uruchomimy platformę FinAi – rozwiązanie, które dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii uprości skomplikowaną dotąd drogę klienta do kredytu, przenosząc cały proces w świat cyfrowy – mówi Rafał Czernik, CEO FinAi. I dodaje: Już w pierwszym kwartale 2018 r. klienci uzyskają dostęp do realnych ofert wielu banków w 100 proc. online. Takiej usługi nie oferował dotąd nikt inny na rynku.

Prezentacja projektu FinAi – „A digital platform that makes lending simple for banks & customers” odbędzie się 6 grudnia br. o godz. 15:20 na głównej scenie Impact fintech’17 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

FinAi to założona w 2016 r. polska spółka technologiczna z branży finansowej. Firma pracuje nad wdrożeniem innowacyjnej platformy kredytowej, która uprości drogę klienta do uzyskania kredytu bankowego. Platforma FinAi jest rozwiązaniem elastycznym i łatwo skalowalnym, wymagającym od banków minimalnych nakładów na integrację oraz umożliwiającym sprzedaż produktów w procesach w pełni cyfrowych. Obecnie firma zatrudnia blisko 40 ekspertów z obszarów bankowości, komunikacji marketingowej, IT oraz Data Science.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem