Przemysław Saleta robi własnego tokena. Premiera SaletaCoin już w styczniu na konferencji BTC Invest Camp w Bangkoku

przemyslaw saleta robi wlasnego tokena premiera saletacoin juz w styczniu na konferencji btc invest camp w bangkoku
Udostępnij:
W pierwszej połowie stycznia Przemysław Saleta spotkał się z Tomaszem Rozmusem, CEO zespołu Tokeneo. Panowie ustalali kwestie techniczne dotyczące emisji personalnego tokena sportowca. Wyjściowa cena SatetaCoin’a to 1 złoty.

Do emisji ma trafić 21 milionów SaletaCoinów. Emisja tokenów odbędzie się na platformie Personal Tokens. 24 stycznia 2019 roku w Bangkoku odbędzie się konferencja BTC Ivest Camp na której około godziny 17.00 czasu lokalnego (czyli około 11.00 czasu polskiego) zostanie uruchomiona sprzedaż tokenów.

Na rynek ma trafić 10 proc. wszystkich wyemitowanych SaletaCoinów. Kiedy zostaną wyprzedane wszystkie tokeny będą notowane na giełdzie tokeneo.com.  Będzie to miało miejsce na przełomie marca i kwietnia. Za cały projekt odpowiada Tomasz Rozmus (CEO Tokeneo) oraz Szczepan Bentyn (CEO Personal Tokens).

SaletaCoiny będzie można wymieniać na różne usługi, które oferuje były pięściarz. Na przykład: trening personalny, porady dietetyczne czy ćwiczenia w prywatnej szkole boksu Salety. Sportowiec chce w ten sposób zwrócić uwagę na boks oraz wesprzeć młodzież zachęcając do aktywnego trybu życia.