Przesiejemy startupy - ruszyła rejestracja na InternetBeta Startup Sito 2012

przesiejemy startupy ruszyla rejestracja na internetbeta startup sito 2012
Udostępnij:
Konkurs miał swoją premierę w trakcie ubiegłorocznego panelu poświęconego startupom. Już za miesiąc rusza druga edycja Startup Sita w odświeżonej wersji. Idea pozostaje jednak niezmienna – pokaż nam swój produkt, daj się poznać ludziom, którzy na co dzień tworzą polski Internet.

Konkurs miał swoją premierę w trakcie ubiegłorocznego panelu poświęconego startupom. Już za miesiąc rusza druga edycja Startup Sita w odświeżonej wersji. Idea pozostaje jednak niezmienna – pokaż nam swój produkt, daj się poznać ludziom, którzy na co dzień tworzą polski Internet. Konkurs jest organizowany przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz magazyn Proseed.

Zgłoszenia można nadsyłać do 20 września br. Do finału przejdzie 10 najlepszych projektów, a poznamy je już 22 września.

- Tym razem postanowiliśmy sprawdzić umiejętności promocji i komunikacji przedstawicieli startupów, które zakwalifikowały się do finału – wyjaśnia Mateusz Tułecki, organizator konferencji – Ich zadaniem będzie w trakcie pięciominutowej prezentacji opowiedzieć o swoim projekcie, a następnie przez prawie 24h walczyć o uwagę i zainteresowanie uczestników Internet Beta 2012. Ci, którzy wykażą się największą kreatywnością i zdobędą najwięcej głosów wygrają Nagrodę Publiczności.

Weź udział w konkursie i sprawdź się przed jury, które decydować będzie o przyznaniu swojej nagrody. Przedstawiciele funduszy inwestycyjnych i przedsiębiorcy oceniać będą umiejętności prezentacji projektu, znajomość rynku i grupy docelowej oraz przygotowanie do prowadzenia biznesu. Wśród nagród dla zwycięzców są ipod i ipad od Idea Bank, półroczne abonamenty Pro Premium od Brand24, usługi w zakresie doradztwa od CubePR, wejściówki na Internet Beta 2013 oraz informacja o zwycięzcach wśród mediów, które objęły konferencję patronatem.

Ważna informacja: jedna osoba ze startupu, który zakwalifikuje się do finałów od 27-28 września weźmie udział w konferencji za darmo. Jeśli więcej osób będzie chciało wystąpić w finale - otrzymają specjalną zniżkę i zapłacą za 2 osoby jak za 1, przy czym mogą wziąć udział w rzeszowskim wydarzeniu od początku jego trwania czyli 26 września.

Chcecie przyjechać w większej ilości osób? Nie ma problemu, ustalicie indywidualnie warunki uczestnictwa w Internet Beta 2012 z organizatorem.

źródło: informacja prasowa