Przestań mówić o własnym biznesie, zacznij robić go z nami!

Dodane: 24.01.2013

Informacja prasowa

Udostępnij:

Kolejna rekrutacja do Startup School właśnie ruszyła! Dla początkujących e-przedsiębiorców Startup School to nie tylko możliwość zrobienia własnego projektu internetowego, ale też wiedza, jak tworzyć własny biznes.

Kolejna rekrutacja do Startup School właśnie ruszyła! Dla początkujących e-przedsiębiorców Startup School to nie tylko możliwość zrobienia własnego projektu internetowego, ale też wiedza, jak tworzyć własny biznes.

Po pięciu edycjach warsztatów Startup School, szkoła e-biznesu organizowana przez Fundację Startup School i Rafała Agnieszczaka, zmieniła formułę na całoroczną inkubację projektów.

W obecnej formule Startup School to 12-tygodniowy cykl. Pierwszy tydzień uczestnicy spędzają w Warszawie dopracowując swój pomysł i strategię działania, przez pozostałe jedenaście pracują w trybie weekendowym oraz zdalnym.

Korzyści z uczestnictwa w Startup School:

  • realizacja swojego pomysłu na projekt i zbudowanie podstaw własnego biznesu,
  • opieka projektowa praktyków z wieloletnim doświadczeniem,
  • spotkania z mentorami posiadającymi doświadczenie w branży/niszy, w której dany projekt jest realizowany,
  • udział w spotkaniach, warsztatach i zajęciach organizowanych wyłącznie dla uczestników (obecnych i byłych) Startup School,
  • możliwość wymiany doświadczeń z alumnami Startup School i zdobycia kolejnej porcji praktycznej wiedzy,
  • pomoc w pozyskaniu inwestora,

Startup School to miejsce gdzie nie tylko zrobisz swój własny projekt internetowy, ale nauczysz się jak tworzyć własny biznes… Jak współpracować z innymi ludźmi, jak kreować działania marketingowe, jak myśleć o swoim startupie, aby dopasować go do przyszłych użytkowników. Jeśli chcesz miło spędzić czas – to nawet się tutaj nie wybieraj. Czeka Cię praca, nerwy, dużo dyskusji oraz ciągłe deadline’y. Oczywiście możesz się tego wszystkiego nauczyć w domu, ale czy nie lepiej, móc uczyć się od tych którym się udało i którzy zarobili pieniądze na swoich projektach. Startup School to nie tylko tworzenie produktu, ale i kontakty, których nie zdobędziesz siedząc w domu – mówi Mariusz Ostapowicz, współtwórca DayBite.com, uczestnik czwartej edycji Startup School.

Nie zmarnuj szansy!

Najbliższe spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 9-10 marca 2013 roku w Warszawie. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie http://www.startupschool.pl/rekrutacja/

źródło: informacja prasowa