Przystanek Sukces - biznes w Szczecinie się opłaca!

przystanek sukces biznes w szczecinie sie oplaca
Udostępnij:
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na biznesplan. Jeśli chcesz otworzyć własną firmę w Szczecinie, bądź już ją posiadasz ale masz pomysł jak ją rozwijać, weź udział w konkursie Przystanek Sukces - biznes w Szczecinie się opłaca! i wygraj szereg wartościowych nagród...

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na biznesplan. Jeśli chcesz otworzyć własną firmę w Szczecinie, bądź już ją posiadasz ale masz pomysł jak ją rozwijać, weź udział w konkursie Przystanek Sukces - biznes w Szczecinie się opłaca! i wygraj szereg wartościowych nagród o łącznej wartości ponad 30 000 zł! Termin nadsyłania biznesplanów mija 30 czerwca br.

Wśród nagród znajdują się m.in. Tablet Samsung Galaxy Tab 10.1, bony na: bilety lotnicze, usługi tworzenia stron www, kampanię reklamową, usługi internetowe, usługi pozycjonowania, roczna i półroczna bezpłatna obsługa księgowa, dwa roczne kursy językowe, a także preferencyjne warunki pożyczki na rozwój własnej firmy i członkostwo w Północnej Izbie Gospodarczej, Ponadto Bank Zachodni WBK ufundował Nagrodę Specjalną w postaci 5 000 zł oraz rachunku firmowego !

Co należy zrobić?

To proste - opisz nam swój pomysł na biznes w Szczecinie i prześlij go do Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości do dnia 30 czerwca br. Jeśli potrzebujesz pomocy w napisaniu biznesplanu lub chcesz zasięgnąć porady na temat prowadzenia własnego biznesu, zapraszamy na specjalistyczne szkolenia z zakresu pisania biznesplanu oraz zakładania i prowadzenia własnej firmy, a także do skorzystania z indywidualnego doradztwa biznesowego.

Szczegółowe informacje na temat warunków udziału w konkursie www.przystaneksukces.pl. oraz na Facebooku.

Organizator: Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Miasto Szczecin

Sponsor Strategiczny: Bank Zachodni WBK

Sponsorzy Konkursu: Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Centrum Biznesu, Enterso, Szkoła Języków Obcych PROFI LINGUA, Anons Press Agencja Reklamowa, Home.pl, Unity Line, SSI Agencja Interaktywna, Północna Izba Gospodarcza, Red Sky,

źródło: informacja prasowa