Przyszłości nie da się przewidzieć, ale można ją kształtować

przyszlosci nie da sie przewidziec ale mozna ja ksztaltowac
Udostępnij:
W Centrum Nauki Kopernik zakończył się dziś fenomenalny Festiwal Przemiany. Jego organizatorzy posługując się mottem “Przyszłości nie da się przewidzieć ale można ją kształtować” zaprezentowali odwiedzającym, że przy pomocy dostępnej każdemu technologii, wiedzy i wrażliwości można rozwiązać problemy

W Centrum Nauki Kopernik zakończył się dziś fenomenalny Festiwal Przemiany. Jego organizatorzy posługując się mottem “Przyszłości nie da się przewidzieć, ale można ją kształtować” zaprezentowali odwiedzającym, że przy pomocy dostępnej każdemu technologii, wiedzy i wrażliwości można rozwiązać konkretne problemy społeczne, a tym samym wpływać na kształt nauki, sztuki, medycyny czy produkcji jedzenia. Na jednym ze stoisk twórcy pierwszej polskiej drukarki 3D, uczestnicy Digital Farm, prezentowali stworzone przez siebie drukarki i ich możliwości.

Ty też masz pomysł na biznes związany z innowacjami w marketingu i marketingowym wsparciem sprzedaży? Zgłoś się do Digital Farm, projektu, w ramach którego otrzymasz wsparcie merytoryczne i finansowe niezbędne do rozwoju Twojej przyszłej firmy.

Szczegółów szukaj na www.lmsinvest.pl

źródło: informacja prasowa