PWN rusza z kursami programowania! W ciągu kilku tygodni przygotuje Cię do pracy w nowym zawodzie

Dodane:

Artykuł sponsorowany Artykuł sponsorowany

Udostępnij:

Wydawnictwo Naukowe PWN właśnie ruszyło ze szkołą oferującą kursy programowania opartą o metodę boot camp. To okazja dla wszystkich zainteresowanych branżą IT. Mentorzy Reaktora PWN podczas kilkutygodniowego kursu nauczą ich programować.

Zdjęcie główne artykułu pochodzi z stocksnap.io

Średnie zarobki na stanowisku programisty w Polsce sięgające ponad sześciu tysięcy złotych brutto czy ogromna potrzeba rynkowa zatrudnienia takich specjalistów to tylko kilka z wielu argumentów za tym, by nauczyć się kodowania. Jeśli nie jesteś zadowolony z obecnej pracy, a interesujesz się programowaniem i nigdy nie wiedziałeś, jak zacząć, to oferta Reaktora PWN jest dla Ciebie.

Najlepszym sposobem na naukę programowania jest intensywny trening pod okiem ekspertów. Taki właśnie jest boot campowy kurs, dzięki któremu poznasz tajniki pracy programisty i nauczysz się tworzyć strony internetowe i aplikacje. Jak kurs przygotowany przez specjalistów z PWN wygląda od środka?

Zajęcia odbywają się stacjonarnie, dzięki czemu szybciej i łatwiej przyswoisz wiedzę niż na kursach online. Każdy dzień rozpoczyna się od wstępu merytorycznego, który jest niezbędny do wykonywania poszczególnych projektów. Podczas zajęć kursanci skupiają się na kodowaniu, by najszybciej przyswoić przekazaną im wiedzę. Na tym właśnie polega metoda boot camp, z której korzystają mentorzy Reaktora PWN.

Pod okiem doświadczonych mentorów, praktyków programowania poznasz tajniki związane z tworzeniem stron internetowych i aplikacji. Podczas ośmiogodzinnych zajęć znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania. Jeszcze więcej dowiesz się wykonując samodzielnie prace domowe, które będą dostosowane do Twoich umiejętności. To wszystko po to, by stworzyć ciekawy projekt, który będziesz mógł przedstawić pracodawcy podczas Dnia Kariery.

Zobacz, w jaki sposób eksperci z Reaktor PWN nauczą Cię programować.

Jak widzisz na przedstawionym przykładzie, zawsze możesz przekwalifikować się na programistę, a z kursami Rekatora to proste. Wystarczy, że zapiszesz się na kurs i rozpoczniesz naukę programowania. Od pierwszej lekcji będziesz nabywał wiedzę programistyczną i ją poszerzał. Z każdym dniem będziesz wiedział więcej a po sześciu tygodniach treningu zdobędziesz wymarzony zawód.

Wtedy otworzą się przed Tobą drzwi do kariery, pieniędzy i przede wszystkim zadowolenia z wykonywanej pracy. Reaktor PWN nagrodzi dwóch najlepszych kursantów, którzy przygotują najciekawsze projekty i znajdzie dla nich staż, zgodny z umiejętnościami przyszłego programisty.

Wiedzę na temat programowania przekażą Ci doświadczeni trenerzy programowania, praktycy, którzy pod okiem Rady Programowej przygotowali kursy. Jeśli chcesz nauczyć się kodowania, zostać front-end developerem, bądź back-end developerem, rozpocznij kurs na programistę już dziś. Wybierz z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN, które gwarantuje jakość przygotowanego kursu, odpowiadający Ci program i rozpocznij naukę kodowania.

Wszyscy kursanci, oprócz wiedzy, mentora i materiałów edukacyjnych, otrzymają bezpłatny dostęp do 60 ebooków o tematyce IT. 

Więcej na temat boot campowych kursów programowania przeczytasz na stronie reaktor.pwn.pl.