PyrCaster MDP 2019 – największe podcastowe wydarzenie roku

Dodane: 23.08.2019

Informacja prasowa

Udostępnij:

Chcesz wiedzieć czym jest podcast? Może przymierzasz się do nagrywania własnej audycji? Może już taką prowadzisz? Niezależnie od tego czy słuchasz, nagrywasz, czy dopiero planujesz nagrywać własny podcast, nie może Cię zabraknąć na największym podcastowym wydarzeniu roku, konferencji PyrCaster MDP 2019 organizowanej 28 września br. w Poznaniu z okazji Międzynarodowego Dnia Podcastów.
Podcasty rosną w siłę, co miesiąc powstaje mnóstwo nowych audycji i coraz więcej osób ich słucha. Zapełniają się nowe nisze, a istniejące podcasty stają się coraz bardziej profesjonalne. Nasza konferencja pozwala na poznanie podcastingu od środka, poznanie twarzy ludzi, których tylko słuchamy, umożliwia doskonalenie warsztatu technicznego i nawiązanie nowych relacji, które być może przełożą się na ciekawe współprace.

Podczas konferencji wysłuchasz cyklu prelekcji, których tematem przewodnim jest wykorzystanie podcastów w rozwoju marki osobistej i biznesu, opowiadanie dobrych historii oraz doskonalenie warsztatu podcastera. Na wydarzenie zaproszono gości z Polski, Niemiec i Wielkiej Brytanii, którzy o podcastach wiedzą wszystko. Możesz także wziąć udział w cyklu warsztatów prowadzonych przez ekspertów m.in. z Polskiego Radia, prawników, montażystów, czy storytellerów. Będą panele dyskusyjne, nagrody i czas na wzajemne poznanie się.

Zaplanuj sobie czas na 28 września od godz. 9 do 18, w Poznaniu. Wieczorem po konferencji organizatorzy zapraszają na afterparty.

Bilety, agenda, lista prelegentów i pozostałe informacje znajdują na stronie MiedzynarodowyDzienPodcastow.pl.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem