Qpony.pl od teraz dostępne także na Windows Phone

Dodane: 20.12.2013

Mam Startup

Udostępnij:

Olbrzymia popularność kuponów zniżkowych jak i wciąż rosnące zainteresowanie użytkowników aplikacjami mobilnymi, skłoniło twórców aplikacji Qpony na iOS i Android do rozpoczęcia prac nad kolejną, mobilną platformą zawierającą kupony zniżkowe.

Olbrzymia popularność kuponów zniżkowych jak i wciąż rosnące zainteresowanie użytkowników aplikacjami mobilnymi, skłoniło twórców aplikacji Qpony na iOS i Android do rozpoczęcia prac nad kolejną, mobilną platformą zawierającą kupony zniżkowe. Dzięki temu od dziś także użytkownicy Windows Phone mają mobilny dostęp do setek ofert promocyjnych posiadając zainstalowaną aplikację Qpony szczególnie w Poznaniu, Warszawie, Trójmieście, Krakowie i Lublinie.

Qpony.pl to najpopularniejszy polski portal oferujący dostęp do setek kuponów rabatowych. Działalność serwisu rozpoczęła się w 2010 roku i od tamtego czasu jest stale rozwijana. Twórcy Qpony.pl oprócz oferowania standardowej dystrybucji kuponów w wersji papierowej i poprzez stronę www, skupili się też na podnoszeniu jakości usług mobilnych i umożliwieniu łatwego dostępu do kuponów rabatowych z poziom urządzeń mobilnych. Od lipca 2013 użytkownicy smartfonów mają dostęp do dwóch aplikacji na najbardziej popularne systemy operacyjne, a od dziś także posiadacze smartfonów z Windows Phone mogą korzystać z Qpony.pl za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej.

Zdecydowaliśmy się na wdrożenie aplikacji Qpony również na system Windows Phone, gdyż osoby korzystające z naszych kuponów coraz częściej zwracały się do nas z prośbą o takie narzędzie. Także dzięki temu, że liczba użytkowników tego systemu operacyjnego stale rośnie, uznaliśmy że powinniśmy udostępnić wszystkim chętnym możliwość skorzystania z aplikacji Qpony na smartfony już teraz. Bardzo cieszymy się, że udało nam się zdążyć ze stworzeniem i udostępnieniem aplikacji jeszcze przed świętami, dzięki temu jeszcze więcej osób będzie mogło zaoszczędzić trochę pieniędzy korzystając z naszych kuponów rabatowych – Krzysztof Łuczak, Qpony.pl.

Aplikacja Qpony.pl na Windows Phone pozwala użytkownikowi na m.in. na wyszukiwanie aktualnych kuponów z podziałem na kategorie: najpopularniejsze, najnowsze, do wykorzystania najbliżej lokalizacji użytkownika oraz ulubione. Możliwe jest także wyszukiwanie kuponów z danej kategorii tematycznej np.: jedzenie, rozrywka czy zakupy. Istotną funkcją jest wykorzystanie w aplikacji systemu geolokalizacji, która umożliwia nie tylko wskazanie miejsca najbliższej realizacji kuponu ale także umożliwia intuicyjne włączenie nawigacji w telefonie użytkownika.

Qpony.pl na Windows Phone powstały przy współpracy zespołu Qpony.pl i Whalla Labs, poznańskiego mobile software house’u specjalizującego się w tworzeniu aplikacji na platformy Windows Phone i Windows 8. Aplikacja Qpony.pl na Windows Phone zdecydowanie należy do tych, które mogą być użyteczne dla wszystkich użytkowników tej platformy – powiedział Piotr Biegun, Whalla Labs. Teraz każdy za pomocą kilku kliknięć może uzyskać dostęp do zniżek w ulubionych miejscach, a sami twórcy obiecują rozszerzać liczbę dostępnych ofert i lokalizacji – dodaje Biegun.

źródło: informacja prasowa