Racinglife.net znajduje inwestora w krakowskiej Silicon Valley

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Twórcom gry Racinglife.net udało się przekonać do swojego pomysłu Richarda Lucasa – brytyjskiego przedsiębiorcę znanego ze wspierania ciekawych inicjatyw i projektów.

Twórcom opisywanej w naszym serwisie gry Racinglife.net udało się przekonać do swojego pomysłu Richarda Lucasa – brytyjskiego przedsiębiorcę znanego ze wspierania ciekawych inicjatyw i projektów.

Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z Richardem nie tylko ze względu na wkład finansowy ale także wiedzę i ogromne doświadczenie, które wnosi do projektu. Uważamy że dysponując jasną wizją produktu, wiedzą techniczną oraz pasją niezbędną przy tworzeniu gier możemy przekuć RacingLife.net na realny, dochodowy biznes”.- mówi Klaudyna Dudzik, Specjalista ds. Marketingu, RacingLife.net.

Richard Lucas: „Przede wszystkim zaskoczył mnie stopień zaangażowania graczy z całego świata a także poświęcenie oraz umiejętności teamu. Uścisnęliśmy sobie ręce po 2 tygodniach od pierwszego spotkania więc oczywiste jest, że chcemy działać szybko. Naszym głównym celem jest skupienie się na rozwoju projektu RacingLife, aby aktywni gracze mogli odczuć prawdziwą radość z grania. Gdy uda nam się to osiągnąć, będziemy mogli pójść krok dalej. Jeśli ktoś będzie miał uwagi dotyczące gry, czy będą to rzeczy, które wymagają poprawy, czy będą to pomysły na zmiany, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje”.

źródło: informacja prasowa