Rafał Agnieszczak opublikował zestawienie swoich najpopularniejszych tekstów

rafal agnieszczak opublikowal zestawienie swoich najpopularniejszych tekstow
Udostępnij:
Znany przedsiębiorca internetowy, Rafał Agnieszczak poinformował na Facebooku, że z okazji przekroczenia 10k obserwujących jego profil, przygotował dla swoich followersów zestawienie jego najpopularniejszych tekstów w formie PDF.

Rafał Agnieszczak jest jednym z pierwszych startupowców w Polsce. W wieku 25 lat zarobił swój pierwszy milion. Wśród jego najgłośniejszych biznesów są: serwis Fotka do zamieszczania i komentowania zdjęć; portal aukcji internetowych Świstak; serwis Finansowo, który umożliwia udzielanie pożyczek między użytkownikami bez udziału banku, serwis modowy Szafa; czy serwis Furgonetka skupiający się na branży kurierskiej.

Agnieszczak jest również twórcą pierwszej w Polsce szkoły dla startupów – Startup School. Dodatkowo przedsiębiorca bardzo często publikuje na profilu ragni.net swoje komentarze i spostrzeżenia dotyczące biznesu, ale również otaczającej nas rzeczywistości. Teraz biznesmen przygotował prawdziwą gratkę dla swoich obserwatorów. Wszystkie jego najlepsze materiały w jednym miejscu.

– Oto wybrane teksty, które opublikowałem na fanpage-u ragni.net od początku jego istnienia do czerwca 2020. Chronologicznie, bez podziału na kategorie tematyczne. Ot, zwykłe copy&paste - z góry przepraszam więc za drobne błędy edytorskie, literówki, nieaktywne linki itp. – pisze we wstępie Agnieszczak.

W zestawieniu kilkudziesięciu materiałów znajdziemy teksty między innymi o kryzysie wywołanym pandemią koronawirusa, zdalnej pracy, konsumpcjonizmie, obecnych problemach funduszy, slow biznesie, patoprzedsiębiorcach, różnicy między coachingiem, a mentoringiem, czy o mentalności szefów. Poza tym dużą dawkę porad i anegdot. Z pewnością bardzo ciekawa lektura na weekend.