Rafał Agnieszczak opublikował zestawienie swoich najpopularniejszych tekstów

Dodane: 08.06.2020

Marta Wujek

Udostępnij:

Znany przedsiębiorca internetowy, Rafał Agnieszczak poinformował na Facebooku, że z okazji przekroczenia 10k obserwujących jego profil, przygotował dla swoich followersów zestawienie jego najpopularniejszych tekstów w formie PDF.
Rafał Agnieszczak jest jednym z pierwszych startupowców w Polsce. W wieku 25 lat zarobił swój pierwszy milion. Wśród jego najgłośniejszych biznesów są: serwis Fotka do zamieszczania i komentowania zdjęć; portal aukcji internetowych Świstak; serwis Finansowo, który umożliwia udzielanie pożyczek między użytkownikami bez udziału banku, serwis modowy Szafa; czy serwis Furgonetka skupiający się na branży kurierskiej.

Agnieszczak jest również twórcą pierwszej w Polsce szkoły dla startupów – Startup School. Dodatkowo przedsiębiorca bardzo często publikuje na profilu ragni.net swoje komentarze i spostrzeżenia dotyczące biznesu, ale również otaczającej nas rzeczywistości. Teraz biznesmen przygotował prawdziwą gratkę dla swoich obserwatorów. Wszystkie jego najlepsze materiały w jednym miejscu.

– Oto wybrane teksty, które opublikowałem na fanpage-u ragni.net od początku jego istnienia do czerwca 2020. Chronologicznie, bez podziału na kategorie tematyczne. Ot, zwykłe copy&paste – z góry przepraszam więc za drobne błędy edytorskie, literówki, nieaktywne linki itp. – pisze we wstępie Agnieszczak.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem