Rafał Brzoska inwestuje w Key2Print

rafal brzoska inwestuje w key2print
Udostępnij:
Rafał Brzoska – prezes Grupy Integer.pl – objął 15% udziałów w technologicznej spółce Key2Print. Tym samym dołączył do dotychczasowego inwestora finansowego – funduszu AIP Seed Capital – który posiada również 15% udziałów w spółce.

Rafał Brzoska – prezes Grupy Integer.pl – objął 15% udziałów w technologicznej spółce Key2Print. Tym samym dołączył do dotychczasowego inwestora finansowego – funduszu AIP Seed Capital – który posiada również 15% udziałów w spółce. Key2Print stworzyła uniwersalne rozwiązanie e-commerce dla branży poligraficznej, które pozwala na sprzedaż usług drukarskich on-line.

Key2Print należy do nowej generacji firm usługowych w Polsce. System sprzedaży on-line dla branży poligraficznej pomaga obniżyć koszty produkcji i daje klientom drukarni możliwość tworzenia własnych wizytówek, ulotek, plakatów czy notatników za pomocą prostych w obsłudze szablonów.

Na globalnym rynku jest jeszcze wiele miejsca na nowatorskie usługi, które mogą doskonale wpisać się w makrogospodarcze trendy rynkowe. Nowe technologie, które mogą być synergiczne dla Grupy Integer.pl, leżą w kręgu moich biznesowych zainteresowań, stąd decyzja o zainwestowaniu w Key2Print. Na korzyść tej inwestycji przemawia wysokie tempo wzrostu zleceń drukarskich on-line oraz perspektywy rynku. Rynek e-commerce cały czas prężnie się rozwija i zdobywa coraz to nowych sympatyków. Innowacyjne usługi on-line to przyszłość – wyjaśnia Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

Tylko w Polsce rynek poligraficzny wart jest ponad 2,5 mld EUR. W 2012 roku udział zleceń drukarskich on-line wyniósł 10%, w 2014 roku będzie to już 18%. Branża stabilnie się rozwija. Wsparcie finansowe pozwoli nam na dalszy rozwój produktu i ekspansje na kolejne rynki zagraniczne – dodaje Dominik Szulim, prezes Key2Print.

źródło: informacja prasowa