Randkowe Oscary w Las Vegas rozdane!

Dodane: 23.01.2013

Mam Startup

Udostępnij:

Polska firma World Dating Company (WDC) zajęła 3. miejsce w kategorii Najbardziej Innowacyjna Firma (Most Innovative Company) podczas tegorocznego 2013 iDate Awards w Las Vegas. „Randkowe Oscary” przyznawane są od 11 lat najlepszym portalom randkowym z całego świata.

Polska firma World Dating Company (WDC) zajęła 3. miejsce w kategorii Najbardziej Innowacyjna Firma (Most Innovative Company) podczas tegorocznego 2013 iDate Awards w Las Vegas. „Randkowe Oscary” przyznawane są od 11 lat najlepszym portalom randkowym z całego świata. WDC zdobyło również nagrodę w kategorii Najlepsza Strona Randkowa (Best Dating Site) za serwis Przeznaczeni.pl. Jest to jedyna firma z Europy Środkowo-Wschodniej, która otrzymała nominacje w aż 4 z 13 kategorii przyznawanych portalom randkowym.

World Dating Company, właściciel między innymi serwisów Przeznaczeni.pl, MłodeSerca.pl, ZakochanyRodzic.pl, czy Randko.pl odniósł zwycięstwo podczas tegorocznego iDate Awards. WDC stanął na podium jako jeden z trzech laureatów – obok eLove.com i HubPeople.com – w kategorii Najbardziej Innowacyjna Firma. Jest to nagroda dla firmy działającej w branży randek internetowych, która wykazała się najwyższym poziomem innowacyjności.

Dodatkowo, serwis Przeznaczeni.pl zdobył trzecie miejsce w kategorii Best Dating Site. Portal ten znalazł się także na piątym miejscu w kategorii Best Niche Dating Site (Najlepsza Niszowa Strona Randkowa). Przeznaczeni.pl powstał w 2005 roku i szybko stał się drugą na świecie społecznością randkową katolików z ponad 300 tysiącami zarejestrowanych użytkowników. Jest jednocześnie największym portalem skupiającym osoby szukające bliskich relacji, zgodnie z wartościami chrześcijańskimi.

Podczas iDate Awards wyróżniony został także portal Randko.pl – serwis skierowany do osób, dla których kontakty towarzyskie są ważną częścią ich codziennego życia, i którzy są nastawieni na zapoczątkowanie nowych znajomości, doceniony został w kategorii Najlepiej Zaprojektowanej Strony Randkowej (Best Dating Site Design). Serwisy World Dating Company konkurowały z najważniejszymi portalami w branży, takimi jak Cupid.com, eLove.com czy Match.com.

Jesteśmy bardzo dumni z tych nagród. Szczególnie cieszy mnie to, że World Dating Company jako jedyna firma z Europy Środkowo-Wschodniej dostała wyróżnienie w kilku kategoriach. Dlatego śmiało mogę powiedzieć, że znaleźliśmy się wśród światowej ligi firm działających w branży randkowej. – mówi Maciej Koper, prezes World Dating Company. Jest to dla nas ogromny sukces, potwierdzenie, że jesteśmy na właściwej drodze i motywacja na przyszłość – dodaje Koper.

iDate Awards to najważniejsza i najbardziej prestiżowa nagroda przyznawana firmom działającym w obszarze technologii i modelów biznesowych związanych z przemysłem randek internetowych oraz social networkingu. Co roku organizowana jest konferencja, podczas której nagradzane są najlepsze firmy w branży. W tym roku iDate Awards przyznawane były po raz jedenasty.

World Dating Company (WDC) to europejski lider na rynku serwisów randkowych, którego działalność obejmuje tworzenie i prowadzenie serwisów w kategoriach real dating, matchmaking, serwisów niszowych, social media&mobile oraz white label. WDC prowadzi również takie portale jak: DoskonalaPara.pl, SportRandka.pl, DuzaRandka.pl oraz Love4Catholic.com. Prezes World Dating Company, Maciej Koper należy do prestiżowej organizacji Internet Dating Executive Alliance, zrzeszającej najważniejsze portale randkowe na świecie.

źródło: informacja prasowa