Raport Juupstore „Aplikacje mobilne Polska i świat”

Dodane: 13.12.2012

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Serwis Juupstore rozpoczyna serię publikacji dotyczących biznesowego rynku aplikacji mobilnych. Pierwszy raport zatytułowany jest „Aplikacje mobilne Polska i świat”. Publikacja przekrojowo pokazuje potencjał rynku, tendencje i prognozy rozwoju.

Serwis Juupstore rozpoczyna serię publikacji dotyczących biznesowego rynku aplikacji mobilnych. Pierwszy raport zatytułowany jest „Aplikacje mobilne Polska i świat”. Publikacja przekrojowo pokazuje potencjał rynku, tendencje i prognozy rozwoju. Prezentuje dane z rynku globalnego, ale przede wszystkim to, co dzieje się w Polsce: aplikacje, firmy developerskie, dane statystyczne.

Co w raporcie? Krystian (MacKozer) Kozerawski prezentuje genezę, popularne aplikacje z AppStore. Rafał Tomański zaprasza do wędrówki po markecie Google Play i systemie Android, prezentuje najciekawsze produkcje polskich developerów. Hanna Zaborska i Bartłomiej Lozia (Jojo Mobile) opisują zasoby, potencjał i prognozy rozwoju platformy Windows Phone Store.

Bezpłatna wersja raportu (plik PDF) jest dostępna do pobrania w serwisie Juupstore lub bezpośrednio pod adresem: http://afiliacja.juupstore.pl/raport.

Raport „Aplikacje mobilne Polska i świat” to zapowiedź serii wydawniczej traktującej o współczesnym biznesie aplikacji mobilnych. Kolejna publikacja zawierająca badanie i dane statystyczne polskiego rynku developerskiego ukaże się w styczniu 2013 roku.

Juupstore to pierwszy w Polsce, niezależny serwis (www& mobile) do promocji, dystrybucji i sprzedaży aplikacji mobilnych dostępnych dla platform iOS, Android, Windows Phone. Projekt jest zarządzany przez firmę Time4Mobile, której inwestorami są: MCI Management, Helix Ventures Partners, Optizen Labs, Inkubator Technologiczny BKPPT.

źródło: informacja prasowa