Rejestracja na konferencję e-biznesową Technoboard

rejestracja na konferencje e biznesowa technoboard
Udostępnij:
Ruszyła rejestracja uczestników na bezpłatną konferencję e-biznesową organizowaną przez inkubator przedsiębiorczości TechnoBoard.

Ruszyła rejestracja uczestników na bezpłatną konferencję e-biznesową organizowaną przez inkubator przedsiębiorczości TechnoBoard.

19 kwietnia 2011 r. o godzinie 10.30 w centrum konferencyjnym przy ul Zielnej 37 w Warszawie odbędzie się pierwsza konferencja dla small e-biznesu, organizowana przez warszawski inkubator przedsiębiorczości TechnoBoard. Uczestnicy będą mogli zdobyć wiedzę z zakresu uzyskiwania finansowania i doradztwa dla swoich projektów internetowych, poznać zasady funkcjonowania firm wspieranych przez inkubator oraz wysłuchać prelekcji gości z branży e-biznesu. Szeroka tematyka konferencji obejmuje wystąpienia z zakresu: wdrażania projektu unijnego 3.1, zarządzania relacjami z klientami oraz controllingu on-line. Uczestnicy dowiedzą się na jaki rodzaj wsparcia mogą liczyć ze strony inkubatora i jego partnerów. Współpracownicy TechnoBoard wskażą ciekawostki z dziedziny analiz prawnych, technologicznych, badań rynkowych, przygotowywania biznes planu, optymalizacji strategii oraz wyceny aportu.

Swoim doświadczeniami z uczestnikami podzielą się firmy wspierane przez inkubator, takie jak: mKsięgowa.pl, mobile4biznes.pl, 2buymedia.com, Project Online Sp. z o.o. oraz Redbelt Sp. z o.o. Z przemówieniem pod tytułem „Mam Startup i nie zawaham się go użyć!” wystąpi Michał Celiński, współtwórca portalu mamstartup.pl.

Jednym z podstawowych celów naszej działalności jest minimalizowanie ryzyka związanego z rozpoczynaniem własnej działalności biznesowej przez twórców startupów. Dlatego też, oprócz kwestii finansowych, wspieramy startupy naszą wiedzą merytoryczną i doświadczeniem. Organizowana przez nas konferencja e-biznesowa ma być jednym z elementów edukacji i dzielenia się wiedzą z młodymi przedsiębiorcami. – mówi Mariusz Sperczyński, kierownik projektu oraz Prezes Zarządu warszawskiego inkubatora small
e-biznesu TechnoBoard.

Uczestnictwo w konferencji to także możliwość nawiązania interesujących kontaktów biznesowych. W programie uwzględniony został czas na dyskusję i rozmowy kuluarowe.
Z agendą konferencji można zapoznać się na stronie rejestracji bezpłatnego uczestnictwa
w konferencji www.technoboard.evenea.pl oraz na stronach internetowych tego inkubatora: www.facebook.com/technoboardpl oraz www.technoboard.pl

źródło: informacja prasowa