Rejsomat – nowość na polskim rynku żeglarskim i turystycznym

Dodane: 14.11.2017

Informacja prasowa Informacja prasowa

Rejsomat – nowość na polskim rynku żeglarskim i turystycznym

Udostępnij:

Polski rynek żeglarsko-wypoczynkowy zostaje wzbogacony o nową jakość branży turystycznej. Wśród ofert zróżnicowanych firm organizujących krajoznawcze wycieczki i podróże debiutuje serwis Rejsomat, który wpisuje się w niszę rodzimego rynku turystycznego.

Rejsomat to tak naprawdę baza żeglarskich rejsów po różnych zakątkach świata i wyszukiwarka lotów. Serwis w jednym miejscu skupia oferty osób prywatnych i firm zajmujących się czarterem i obsługą jachtów oraz organizowaniem żeglarskich eskapad po wodach Chorwacji, Czarnogóry, Malty, Grecji, czy Karaibów. Na bardziej zaawansowanych żeglarzy czeka również Tajlandia, Irlandia, Afryka i Morze Północne. Oferta Rejsomatu jest stale poszerzana i aktualizowana.

Klient korzystający z usług strony Rejsomat może nie tylko odnaleźć interesujący go rejs żeglarski i wykupić dla siebie miejsce na pokładzie, ale także zarezerwować lot do miejsca docelowego i dokonać większości opłat za pośrednictwem serwisu.

Ideą serwisu jest zebranie w jednym miejscu najciekawszych rejsów wraz z uwzględnieniem informacji o typach jachtów, programie wyprawy i wyszczególnieniem wszystkich zawartych w cenie opłat. Działalność kompleksowej wyszukiwarki Rejsomat przyczyni się do popularyzowania już i tak często wybieranej formy wakacyjnego spędzania czasu. Rejsy żeglarskie cieszą się coraz większym uznaniem wśród amatorów podróży i urlopowego relaksu, co tłumaczy zasadność powstania serwisu tego typu, jak Rejsomat.

Prezentowanie na stronie oferty rejsów są na tyle zróżnicowane, że mogą być kierowane do wielu grup odbiorców. Znajdziemy tam więc żeglarskie wyprawy kierowane do seniorów, singli, par, wilków morskich, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych odbyciem profesjonalnego szkolenia.

Atutem działalności serwisu jest dążenie do jak najbardziej kompleksowej organizacji rejsu i udzielenie na jego temat wyczerpujących informacji. W cenie każdego rejsu znajduje się doświadczony skiper, możliwe jest wykupienie kilku miejsc na pokładzie oraz dopasowanie terminu rejsu, a nawet jego szczegółowego programu. Rejsomat można też traktować jako istotne źródło informacji zawartych w rozbudowanej części bloga i opisów atrakcji związanych z destynacjami rejsów.

Strona przyciągnie również prawdziwych pasjonatów żeglowania, którzy zapragną podzielić się nie tylko swoimi zdjęciami i wrażenia z rejsu, ale także opublikować autorską wersję programu własnej żeglugi. Rejsomat przewiduje stworzenie silnej, żeglarskiej i turystycznej społeczności, która będzie mieć autentyczny wpływ na rozwój serwisu i prezentowaną na nim zawartość.

Rejsomat zakłada dynamiczny rozwój i zwiększenie zasięgu w przyszłości. Rynek polski stanowi MVP do ekspansji firmy na rynki zagraniczne.

Rejsomat idealnie wpasowuje się w dotychczas słabo zagospodarowany obszar usług żeglarsko-turystycznych. Działalność serwisu jest uzasadniona dużym zapotrzebowaniem na atrakcyjną formę spędzania wakacji w postaci żeglarskich rejsów, które dzięki możliwości przeżycia prawdziwej, morskiej przygody i nowej jakości podróży stają się ogromną konkurencją dla dotychczasowych ofert turystycznych.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem