Rekordowy zakup domeny faktury.pl – jednej z najdroższych domen w Polsce

Dodane: 09.02.2017

Informacja prasowa Informacja prasowa

Rekordowy zakup domeny faktury.pl – jednej z najdroższych domen w Polsce

Udostępnij:

Startup z sukcesami afaktury.pl kupił za rekordową sumę 123 000 złotych domenę faktury.pl – jedną z 10 najdroższych domen w Polsce, najdroższą w branży faktur.

Założyciele długo szukali odpowiedniego adresu nowej wersji serwisu, który ujrzy niebawem światło dzienne. Program będzie cechował się innowacyjnością i rozbudowaną funkcjonalnością – stąd potrzeba posiadania łatwo zapadającej w pamięć domeny, dopasowanej do nowoczesnego programu do fakturowania. Domena faktury.pl wcześniej nie była wystawiona na sprzedaż. Zaraz po jej pojawieniu się, firma złożyła ofertę kupna i sfinalizowała transakcję.

Startup afaktury.pl pojawił się na rynku ze świeżo wydanym programem do wystawiania faktury i dokumentów on-line w połowie roku 2014 r. Na przestrzeni czasu oprogramowanie on-line do fakturowania cały czas było rozwijane, dopasowując się coraz bardziej precyzyjnie do mnogich potrzeb klientów. W roku 2016 rozpoczęły się prace nad nowym programem, rozbudowanym o funkcje, których nie posiadają afaktury.pl.

Na bazie doświadczeń i zapotrzebowania rynku, tworzony jest program, który zrewolucjonizuje świat programów do fakturowania i magazynowania online.

Program daje możliwość:

wybierania jakie dane znajdą się na dokumencie faktury, poprzez wybór własnych kolumn, a także doboru własnego nazewnictwa tych kolumn,

  • zapisywania własnych szablonów dokumentów (wzoru faktury),

  • dodawania własnych parametrów (dowolna ilość),

  • generowania naklejek – z dowolnym wyborem, co ma się na nich znaleźć,

  • nadawanie własnych parametrów kontrahentów oraz przypisywanie im odpowiednich wartości,

  • pełnej personalizacji wyglądu PDF przed wydrukiem dokumentu.

  • Program do faktur z magazynem, który ujrzy niebawem światło dzienne, skierowany jest tym razem do większych i dużych przedsiębiorstw, producentów, hurtowników, transportu. Jednakże małe i mikro firmy również będą mogły korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które przyniesie program faktury.pl. Faktury.pl będzie charakteryzował się niezwykłą elastycznością i dopasowaniem ustawień ściśle według indywidualnych potrzeb każdej firmy.

    icon-112px-padlock Created with Sketch.

    Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem