Rekrutacja do programu akceleracji Digital Now! Holding zakończona

Dodane: 02.09.2021

Informacja prasowa

Rekrutacja do programu akceleracji Digital Now! Holding zakończona

Udostępnij:

Po 3 miesiącach zakończyła się rekrutacja do programu akceleracji skierowanego do startupów tworzących rozwiązania dla branży e-commerce. Pozytywną rekomendację do dalszego udziału w programie otrzymały dwa projekty.
Organizator programu akceleracji, Digital Now! Holding, zakończył proces rekrutacji zespołów, które zgłosiły swoje projekty rozwiązań dla branży e-commerce. Na drodze oceny merytorycznej projektów, opartej na analizie przesłanych zgłoszeń przez kadrę zarządzającą Digital Now! Holding, wyłoniono dwa zwycięskie zespoły, które zostały zaproszone do podjęcia 3-miesięcznej współpracy z jednym z partnerów technologicznych programu. Zakwalifikowane projekty będą miały szansę współpracować z ponad setką partnerów i ponad tysiącem klientów Holdingu.

– Przez ostatnie trzy miesiące mogliśmy zapoznać się z wieloma innowacyjnymi projektami – tak duże zainteresowanie programem to dowód intensywnego rozwoju branży e-commerce w Polsce, a także potencjału młodych firm. Wybór zwycięskich projektów był trudnym zadaniem, jednak jesteśmy przekonani, że zespoły zaproszone do dalszej współpracy prezentują niezwykle wysoki poziom zaawansowania projektu, a także proponują innowacyjne w skali rynku rozwiązania potrzeb sygnalizowanych przez naszych partnerów. Wierzymy, że wielowymiarowa działalność Holdingu da zespołom możliwość holistycznego podejścia do ich projektu, uwzględniającego jego potrzeby
i wyzwania z perspektywy wymagań rynkowych oraz inwestorskich – powiedział Łukasz Nawrocki, CEO Digital Now! Holding.

Do udziału w programie akceleracji zgłosiło się 85 projektów, z czego do dalszej współpracy zaproszono dwa z nich. Przedstawienie zwycięskich zespołów nastąpi w najbliższych tygodniach. W kolejnych etapach programu wybrane zespoły pod opieką mentora z ramienia Digital Now! Holding rozpoczną doskonalenie, a następnie weryfikację i komercjalizację projektu, którego rezultaty zostaną zaprezentowane publicznie podczas „Demo day”. Po zakończeniu programu zespoły w dalszym ciągu będą mogły korzystać ze wsparcia mentorskiego Digital Now! Holding.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem