Relacja z kwietniowego StartUp Mixera

Dodane: 06.05.2013

Mam Startup

Udostępnij:

Tuż przed majowym weekendem 25 kwietnia 2013 roku w Bielsku – Białej odbyło się kolejne spotkanie projektu StartUp Mixer. Organizatorem wydarzenia były Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej wspólnie z Kołem Młodych Managerów i Stowarzyszen

Tuż przed majowym weekendem 25 kwietnia 2013 roku w Bielsku – Białej odbyło się kolejne spotkanie projektu StartUp Mixer. Organizatorem wydarzenia były Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej wspólnie z Kołem Młodych Managerów i Stowarzyszeniem Bielskie Centrum Przedsiębiorczości.

Przewodnim tematem wydarzenia był start w biznesie i skuteczny marketing nowych projektów, a także problem tego gdzie szukać wsparcia oraz środków na rozwinięcie własnego przedsięwzięcia.

W charakterze gościa i eksperta wystąpił Krzysztof Cegielski właściciel firmy COOLTUR – Centrum Organizacji Czasu. Praktyk z zakresu tworzenia imprez eventowych, marketingu SMB i rozwiązań e-business. W trakcie wystąpienie ekspert podzielił się swoimi doświadczeniami, opowiedział o trudnościach jakie mogą spotkać startupy, ale i tym jak wiele satysfakcji daje własna działalność.

Uczestniczy mogli poznać Startupy działające przy AIP ATH. Przedstawiono m.in. firmę SEO Solution, zajmującą się katalogowaniem i pozycjonowaniem stron WWW. Spotkanie było także okazją aby zasięgnąć informacji o możliwościach wsparcia jakie przedsiębiorcom oferuje Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości.

Największą zaletą spotkań StartUp Mixer jest możliwość wymiany poglądów między uczestnikami: przyszłymi przedsiębiorcami, osobami już funkcjonujące w biznesie i zaproszonymi ekspertami. Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem, coraz więcej osób przekonuje się, że takie wydarzenia są świetną okazją do pozyskiwania wiedzy biznesowej oraz nawiązania nowych kontaktów.

MamStartup objął patronat nad tym wydarzeniem.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem