Relacja z [email protected] My Day

relacja z m at ail my day
Udostępnij:
22 maja w krakowskim Multikinie odbyła się po raz pierwszy konferencja email marketingowa [email protected] My Day. Ponad 200 mailingożerców z całej Polski zjechało do Krakowa, aby w ciągu 8 godzin, wysłuchać 16 ekspertów z email marketingu i dziedzin pokrewnych.

22 maja w krakowskim Multikinie odbyła się po raz pierwszy konferencja email marketingowa [email protected] My Day. Ponad 200 mailingożerców z całej Polski zjechało do Krakowa, aby w ciągu 8 godzin, wysłuchać 16 ekspertów z email marketingu i dziedzin pokrewnych.

Po sukcesie organizowanych przez nas jesienią “Poranków z email marketingiem” zrozumieliśmy, że jest na rynku luka. Email marketing pojawia się jako jeden z wielu tematów na konferencji, jako 20-30 minutowa prelekcja, w której można tylko zajawić jak efektywnie prowadzić działania email marketingowe oraz jakie są najnowsze trendy. Owszem odbywają się całodzienne szkolenia czy warsztaty, ale brakuje wydarzenia, w trakcie którego dostaniemy kompleksową dawkę wiedzy i inspiracji od ludzi, którzy temat email marketingu znają jak nikt inny. Przeszła nam przez myśl obawa czy znajdzie się aż tyle osób gotowych słuchać cały dzień o email marketingu, niepotrzebnie. Konferencja od początku cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem - mówi Paweł Sala - dyrektor zarządzający FreshMail.

Tuż po rozpoczęciu rejestracji pojawili się pierwsi goście, którzy z zaciekawieniem przeglądali program konferencji, popijając gorącą kawę. Prelekcje zapowiadały się bardzo interesująco, ponieważ organizatorom udało się zgromadzić ludzi z dużym doświadczeniem, ale i pasją do tego co robią. Wśród prelegentów pojawili się specjaliści z FreshMaila oraz wielu znanych w środowisku marketingowym prelegentów jak: Paweł Tkaczyk, Rafał Szymański czy Wojciech Tomaszewski. Prezentacje w formie video można znaleźć na: https://vimeo.com/freshmail. Pyszne jedzenie tylko zaostrzyło apetyt na serwowaną przez specjalistów wiedzę, a after party pozwoliło osobiście i mniej oficjalnie skonfrontować swe opinie.

Uczestnicy konferencji jako pierwsi poznali datę premiery nowej wersji systemu FreshMail 5.0, która nastąpiła dzień po [email protected] My Day. Z widowni padło dużo interesujących pytań o możliwości nowego systemu. Dyrektor FreshMaila obiecał również, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy wprowadzone zostaną kolejne rewolucyjne rozwiązania, które odmienią oblicze nie tylko polskiego, ale i światowego email marketingu. Wraz z nowym systemem, FreshMail postanowił odświeżyć także stronę internetową, logo, a nawet tak przez wszystkich lubianego Pana Cytrynkę.

Jeszcze w trakcie konferencji wielokrotnie padały pytania o kolejną edycję oraz wiele pochwał, za bardzo dobrze zorganizowaną, merytoryczną i ciekawą imprezę. Organizatorzy zapewnili, że [email protected] My Day na stałe zagości w kalendarzu konferencji nie tylko dla marketerów, ale i przedsiębiorców, specjalistów z branży ecommerce, startupowców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką mailingów.

MamStartup objął patronat nad tym wydarzeniem.

źródło: informacja prasowa