Relacja ze spotkania StartUp Mixer w Krakowie!

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

31. maja b.r. w sali szkoleniowej Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości (AIP) na al. 29 listopada 24 w Krakowie o godzinie 19:00 odbył się pierwszy Startup Mixer z udziałem gościa specjalnego Pawła Sali z Freshmail.pl , ekspertów Szymona Mosiołka z Dj4Fun.pl i Bartłomieja Bigi z Samorządu Stud

31. maja b.r. w sali szkoleniowej Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości (AIP) na al. 29 listopada 24 w Krakowie o godzinie 19:00 odbył się pierwszy Startup Mixer z udziałem gościa specjalnego Pawła Sali z Freshmail.pl , ekspertów Szymona Mosiołka z Dj4Fun.pl i Bartłomieja Bigi z Samorządu Studentów UJ oraz startupów z AIP Kraków: Tunne Events, Eventique – your boutique of events oraz MiOhi. Organizatorem StartUp Mixera jest Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości w Krakowie.

StartUpMixer dotyczył organizacji imprez i szeroko pojętej branży eventowej. W wydarzeniu wzięli udział:

Paweł Sala – Dyrektor zarządzający firmy FreshMail, będącej w czołówce polskich firm dostarczających narzędzia do e-mail marketingu, Szymon Mosiołek – właściciel firmy eventowej Dj4Fun, obsługującej m.in. firmy: Shell, CH2M HILL czy Kompania Piwowarska, Bartłomiej Biga – Pełnomocnik ds. Juwenaliów z Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Organizator Juwenaliów Krakowskich od 2009 roku.

Zaproszone firmy:

Tunne Events, zajmująca się organizacją i tworzeniem Gier Społecznościach wykorzystujących technologie mobilne oraz zadania problemowe oparte na interakcjach społecznych, Eventique – your boutique of events zajmująca się organizacją wszelkich imprez okolicznościowych oraz Miohi organizująca imprezy edukacyjno-rozrywkowe, przybliżające temat kultury i popkultury japońskiej.

Przedstawiciele organizatora:

Sebastian Kolisz (Dyrektor AIP Kraków) oraz Kamila Golec (zajmująca się marketingiem AIP Kraków).

Firmy, które zaprezentowały się przed panelem eksperckim to działalności zajmujące się organizacja imprez i eventami. Eksperci wyłonili najlepszą firmę – MiOhi, której właścicielką jest Marta Oleksy. O wyborze decydowały takie czynniki jak innowacyjność, gotowość rynku na dany pomysł, model biznesowy oraz poziom prezentacji.

StartUp Mixer jest cyklicznym spotkaniem organizowanym przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Adresowane jest przede wszystkim do młodych przedsiębiorczych ludzi, którzy planują lub już prowadzą własne działania biznesowe. W 2012 roku odbędzie się 200 Startup Mixerów we wszystkich AIP w Polsce.

źródło: informacja prasowa