Revolut udostępnia wyszukiwarkę Atrakcje. Pomoże urozmaicić wyjazd o jedną z 300 tys. aktywności

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Revolut udostępnia wyszukiwarkę Atrakcje. Pomoże urozmaicić wyjazd o jedną z 300 tys. aktywności

Udostępnij:

Revolut rozszerza ofertę dla podróżujących o Atrakcje. To wyszukiwarka wycieczek fakultatywnych, aktywność i wydarzeń, które można w aplikacji Revolut znaleźć, zarezerwować i opłacić będąc w podróży lub na urlopie. Wykupując jedną z atrakcji poprzez aplikację klienci liczyć mogą na brak opłat rezerwacyjnych Revolut i natychmiastowy cashback do 10%.

Nowa funkcja Atrakcje (Experiences) dostępna jest już dla klientów w Europie (EOG) i Wielkiej Brytanii – pomoże urozmaicić nadchodzący letni urlop o jedną z 300 tysięcy aktywności i wycieczek. Od biletów na koncert muzyki Chopina w Muzeum Archidiecezji Warszawskiej, przez rejs katamaranem i romantyczną kolację na Santorini, po lot balonem nad górami Kapadocji, każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak dokonać rezerwacji?

Aby dokonać pierwszych rezerwacji, obecni klienci muszą wejść w aplikacji do zakładki Centrum (Hub) i w sekcji Styl życia (Lifestyle) wybrać żółty kafelek Atrakcje (z ikonką balonu). Nowi klienci muszą pierw pobrać aplikację Revolut ze sklepu Apple Store lub Google Play na swoim smartfonie i zarejestrować się w Revolut, a następnie przejść wg. wyżej opisanych kroków do wyszukiwarki Atrakcje.

Klienci mogą wyszukiwać interesujące ich aktywności i wycieczki za pomocą filtrów lokalizacji, tematyki i daty. Po zarezerwowaniu i opłaceniu atrakcji za pomocą Revolut klienci mogą liczyć na natychmiastowy cashback na konto w Revolut w wysokości 3% w planach Standard i Plus, 5% w planie Premium i 10% w planach Metal i Ultra.

Podróże z Revolut

Revolut oferuje już m.in. funkcję do rezerwowania noclegów w hotelach i pensjonatach Stays, możliwość wynajęcia domów i mieszkań prywatnych Homes, łatwy podział rachunków za grupowe wydatki na urlopie, wymianę walut i opcję przechowywania ich na 30 subkontach walutowych i, w zależności od posiadanego planu, ubezpieczenie podróżne.

W tym czasie, rok temu, wiele krajów w Europie wyszło z pandemii Covid i związanych z nią restrykcji, co było przyczyną wzrostu aktywności na rynku turystycznym. W tym roku dane Revolut wskazują, że zainteresowanie podróżami nadal rośnie. Liczba klientów wydających pieniądze na podróżowanie wzrosła rok do roku o 10% (maj 2023 w porównaniu do maja 2022 roku, skorygowana o wzrost liczby klientów).

– Zdajemy sobie sprawę, że nowe doświadczenia to często najlepsza część wakacyjnych podróży. Dlatego, jest nam bardzo miło udostępnić klientom największy na świecie wybór aktywności, wycieczek i atrakcji bezpośrednio z poziomu naszej aplikacji – powiedział Christopher Guttridge, General Manager Produktów Lifestyle w Revolut.

– Atrakcje to kolejny element naszej oferty usług turystycznych obejmującej wynajem domów prywatnych, noclegów w hotelach, wymianę walut, wykupienie ubezpieczenia podróżnego, prowadzenie sejfu grupowego na wakacyjne wydatki i inne funkcje ułatwiające wyjazd na każdym etapie podróży – dodał Christopher Guttridge.

Plan Ultra

To kolejna nowość Revolut w obszarze podróży. Niedawno firma przedstawiła swój najnowszy plan Ultra – zawiera on szereg udogodnień dla podróżujących takich jak nielimitowany, darmowy wstęp do 1400+ saloników lotniskowych na całym świecie (Dragon Pass) i ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu (z dowolnego powodu, do kwoty 5 tys. EUR) m.in. biletów lotniczych, na pociąg, noclegów i wydarzeń np. sportowych (obowiązują warunki ubezpieczenia).

Liczba klientów Revolut przekroczyła 30 milionów na świecie i 2,5 miliona w Polsce

Revolut udostępnił nowy kurs. Dotyczy smart kontraktów

Revolut wszedł do Brazylii – na swój pierwszy rynek w Ameryce Łacińskiej