Revolut wprowadza ubezpieczenia komunikacyjne w Europie

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Revolut car insurance

Udostępnij:

Revolut wprowadzi na europejski rynek ubezpieczenia komunikacyjne. Jako pierwsza z tej możliwości skorzysta Irlandia.

Klienci Revolut na pierwszym europejskim rynku, w Irlandii, mogą zapisać się już na listę oczekujących na premierę nowego produktu ubezpieczeniowego, która nastąpi wiosną tego roku. Revolut Car Insurance kładzie nacisk na elastyczność i przejrzystą cenę, nawet o 30% niższą niż u kolejnego najtańszego dostawcy na rynku. Ponadto, Revolut zaoferuje uprawnionym klientom rabaty nawet do 25% jeśli wybiorą opcję Smart Driving, która poprzez łatwą instalację połączy się z ich samochodem.

Smart Driving

W przypadku klientów, którzy zdecydują się na opcję Smart Driving, Revolut wyceni koszt polisy indywidualnie, na podstawie ich stylu jazdy i zachowań za kierownicą. Dzięki temu, klienci korzystający z opcji Smart Driving, będą mieli szansę otrzymać co roku radykalnie lepszą ofertę cenową polisy, niż pozostali klienci.

Revolut jako pierwszy dostawca na irlandzkim rynku, zaoferuje tak szybką i łatwą, bo opartą na aplikacji, konfigurację polisy oraz cyfrowy onboarding – uprawnieni klienci otrzymają ofertę w mniej niż 5 minut, znacznie szybciej, niż aktualnie przyjęty rynkowy standard na irlandzkim rynku.

Revolut Car Insurance

Revolut Car Insurance to także elastyczne opcje płatności – miesięcznie lub za rok z góry, brak ukrytych opłat oraz możliwość bezpłatnego anulowania umowy przez klientów w dowolnym momencie jej trwania.

– Cieszę się, że nasi pierwsi europejscy klienci, w Irlandii, będą mogli dzięki Revolut Car Insurance wygodnie ubezpieczyć swoje samochody. Przygotowaliśmy doskonałe warunki cenowe, elastyczne plany i najprostsze możliwe doświadczenie zakupu i konfiguracji polisy – powiedział Balazs Gati, General Manager Insurance w Revolut.

– Przyjęliśmy świeże spojrzenie na to jak powinno wyglądać współcześnie ubezpieczenie samochodu. Czekamy teraz na pierwsze recenzje i uwagi od klientów w Irlandii, następnie wprowadzimy produkt na kolejne europejskie rynki – dodał Gati.

Klienci Revolut w Irlandii, którzy zapiszą się na listę oczekujących na premierę do 13 kwietnia 2023 roku i kupią ubezpieczenie do 30 maja 2024 roku, będą mieli szansę wygrać 2500 euro. Osoby, które nie są jeszcze klientami Revolut muszą upewnić się, że pobrały najnowszą wersję aplikacji, a po rejestracji konta w Revolut zapisały się na listę oczekujących przed 13 kwietnia 2023 roku, aby mieć szansę na wygraną 2500 euro.

Revolut Money Report: Czy szczęście i pieniądze idą ze sobą w parze?

Revolut w pierwszym roku rentowności wypracował 26,3 mln £ zysku

Revolut buduje mobilny marketplace: Shops, czyli oszczędne zakupy z cashbackiem do 3%