Rewelacyjna infografika o początkach Elona Muska. Musicie ją zobaczyć

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

– Steve Jobs chciał waszych pieniędzy. Mark Zuckerberg pragnie wam pomóc udostępnić zdjęcia bobasów. Elon Musk zamierza uratować świat przed zagładą – pisał Ashlee Vance w biografii Elona Muska. Z poniższej, obszernej infografiki dowiesz się jak zaczynał popularny przedsiębiorca i wizjoner.

Od zeszłego roku Elon Musk jest także właścicielem firmy The Boring Company, która powstała, aby wydrążyć sieci podziemnych tuneli. W przyszłości mają przemieszczać się nimi samochody i tym samym rozładować ruch na ulicach. Na razie jednak projekt jest na dość wczesnym etapie rozwoju, a przedsiębiorca zbiera pieniądze na jego sfinansowanie.

Dlatego ruszył ze sprzedażą czapek z logiem swojej nowej firmy i pochwalił się na Twitterze w poniedziałek, że sprzedał do tej pory 30 tysięcy sztuk. Trzeba przyznać, że to świetny wynik, biorąc pod uwagę, że akcja promująca spółkę ruszyła 18 października i w jej ramach wyprodukowano 50 tysięcy czarnych czapek. Każda kosztuje 20 dolarów, więc do tej pory przedsiębiorca zgarnął 600 tysięcy, które zainwestuje w The Boring Company.