Rewolucja w przejazdach taksówkami – mytaxi Lite z gwarantowaną ceną za przejazd

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Świetna wiadomość dla podróżujących taksówkami w większych miastach, gdzie narażeni jesteśmy na spore wahania ceny za przejazd, która uzależniona jest od wielu czynników. Z nową usługą mytaxi Lite pasażerowie już na starcie wiedzą, ile zapłacą na koniec kursu.

Usługa Lite dostępna jest na trasach rozpoczynających się we wszystkich miastach mytaxi, czyli: w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Aglomeracji Śląskiej, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu. Pasażerowie w tych miastach po określeniu adresu odbioru i docelowego, z góry poznają cenę gwarantowaną za przejazd jeszcze przed jego zamówieniem.

– W ubiegłym roku testowaliśmy stałe stawki na wybranych trasach i zauważyliśmy na nich często czterokrotny wzrost liczby zamówień. Ten wynik pokazał nam jak duży potencjał mają ceny gwarantowane. Widzimy, że pasażerowie doceniają transparentność ceny. Dokładnie tak jak podczas zakupu biletu na samolot lub pociąg chcą z góry wiedzieć, ile zapłacą. Mamy pewność, że ceny gwarantowane zapewnią naszym kierowcom jeszcze więcej zleceń, nowych pasażerów i krótsze przestoje. mytaxi dzięki swojemu doświadczeniu na wielu rynkach zagranicznych i silnemu zapleczu IT jest w stanie jako pierwsza aplikacja taxi zaoferować ceny gwarantowane. Lite będzie nie tylko transparentny, ale w okresie promocji również konkurencyjny cenowo. Przewagą Lite i jego wyróżnikiem jest utrzymanie wysokiej jakości usługi i bezpieczeństwa, jaką gwarantują licencjonowani kierowcy taxi – komentuje Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi w Polsce.

Oczywiście cena takiego przejazdu generowana jest na podstawie wiedzy o aktualnym natężeniu ruchu, długości i czasie przejazdu oraz aktualnym popycie na przejazdy na wybranym odcinku, ale pasażer już na starcie może zadecydować czy skorzystać z takiego kursu czy nie. Dodatkowo ma pewność, że żadne inne zdarzenia w trasie nie wpłyną już na wysokość opłaty za kurs, co przecież często się zdarza, stąd w aplikacji do tej pory często widzieliśmy jedynie szacowane ceny przejazdu w widełkach – od do.

W okresie promocji i pilotażu nowej usługi mytaxi Lite, cena gwarantowana będzie niższa o minimum 50%, oczywiście kierowcy zarobią w takim przypadku według wskazań taksometru, a mytaxi zwróci im różnicę.

Źródło: mytaxi.