Rewolucja w rozliczeniach kontraktów z NFZ

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Obowiązek prowadzenia comiesięcznych rozliczeń z narodowym Funduszem Zdrowia wymaga od lekarzy nie lada wysiłku. Bezpłatny portal dla lekarzy eNFZ.pl upraszcza ten proces do minimum.

Obowiązek prowadzenia comiesięcznych rozliczeń z narodowym Funduszem Zdrowia wymaga od lekarzy nie lada wysiłku. Bezpłatny portal dla lekarzy eNFZ.pl upraszcza ten proces do minimum.


eNFZ.pl to nowopowstały portal, który oferuje szybkie i bezpłatne rozliczenia z NFZ wraz z automatyczną weryfikacją danych. eNFZ.pl przeznaczony jest dla lekarzy specjalistów oraz osób zarządzających prywatną placówką medyczną. Portal stanowi alternatywne rozwiązanie w stosunku do już istniejących systemów oferowanych na rynku. Jest łatwy w obsłudze, przejrzysty, darmowy, z pełną automatyzacją procesu rozliczeń, możliwością importu danych z pliku itp.

Osoby korzystające z systemu rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia przy pomocy portalu eNFZ.pl mają do dyspozycji szereg usprawnień, których brakuje w dotychczasowych systemach, takich jak terminarz wizyt, gruper czy powiadamianie pacjentów o wizycie poprzez SMS. Aktualizacje dokonują się automatycznie, co pozwala na uniknięcie problemów związanych samodzielnym aktualizowaniem. Program weryfikuje wprowadzone dane automatycznie poprawiając błędy, co minimalizuje ryzyko nieotrzymania refundacji z NFZ.

eNFZ.pl jest wyjątkowo praktyczny. Program działa on-line; użytkownik ma 24-godzinny dostęp do informacji z dowolnego miejsca. Ponieważ program, dostępny pod adresem www.enfz.pl jest niezależny od systemu operacyjnego zainstalowanego na komputerze, jedyne, co potrzeba do prowadzenia rozliczeń, to dowolny komputer podłączony do Internetu, z dowolną przeglądarką Internetową. Korzystanie z serwisu pozwala zaoszczędzić wiele czasu, pieniędzy i nerwów.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

źródło: informacja prasowa