Rising Startup Spain czeka na polskie startupy. Do wygrania m.in. 10 tys. euro

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Jeszcze do 31 lipca można zgłaszać swoje projekty do programu Rising Startup Spain 2017 organizowanego przez ICEX España Exportación e Inversión, instytucję rządową odpowiedzialną za promocję eksportu oraz inwestycje zagraniczne w Hiszpanii.

Program skierowany jest do podmiotów zagranicznych, startupów i przedsiębiorców, posiadających innowacyjne projekty, które mogą pochwalić się dotychczasową pozytywną reakcją rynku i które zdecydują się rozwijać swoją działalność w Hiszpanii. 

Spośród nadesłanych zgłoszeń, komisja złożona z przedsiębiorców wybierze 15 projektów, które zostaną zakwalifikowane do programu i będą mogły liczyć na wsparcie logistyczne i finansowe podczas realizacji swojego projektu w Hiszpanii. Organizatorzy zapewniają bezpłatną przestrzeń do pracy min. w Madrycie i w Barcelonie, bezzwrotne dofinansowanie w wysokości 10 tys €, pomoc przy uzyskaniu niezbędnych pozwoleń na pracę i pobyt, wsparcie w dostępie do hiszpańskiego rynku oraz widoczność w branżowych mediach społecznościowych.

Więcej szczegółowych informacji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej Programu.