Rób zdjęcia iPhonem przednią i tylną kamerą jednocześnie z DuoCam od Appvetica

rob zdjecia iphonem przednia i tylna kamera jednoczesnie z duocam od appvetica
Udostępnij:
Warszawski lab mobilny Appvetica opublikował w App Store aplikację fotograficzną o nazwie DuoCam. DuoCam robi zdjęcia przednią i tylną kamerą iPhone’a jednocześnie tworząc dwustronne zdjęcia, którymi potem można podzielić się ze znajomymi.

Warszawski lab mobilny Appvetica opublikował w App Store aplikację fotograficzną o nazwie DuoCam. DuoCam robi zdjęcia przednią i tylną kamerą iPhone’a jednocześnie tworząc dwustronne zdjęcia, którymi potem można podzielić się ze znajomymi. Aplikacja ta zmienia tradycyjny sposób robienia zdjęć telefonem, pokazując co dzieje się po stronie robiącego zdjęcia.

- Zwykłe zdjęcia mają jedną podstawową wadę - nie można zobaczyć, kto je zrobił. Umyka na nich oblicze fotografa i wszystko, co dzieje się dookoła niego i żaden filtr czy ramka tego nie nadrobią. Dzięki DuoCam możemy uchwycić wszystko - mówi Piotr Tuszyński, CEO Appvetica.

DuoCam działa bardzo prosto. Podczas robienia zdjecia jednocześnie wykorzystywana jest przednia i tylna kamera, dzięki czemu możliwe jest stworzenie dwustronnego zdjęcia. Może ono zostać wyeksportowane na kilka różnych sposobów - zdjęcia mogą zostać: złączone, nałożone na siebie lub przenikać się. Następnie, zdjęciem można podzielić się na Facebooku, Twitterze, wysłać je mailem lub zachować do rolki.

DuoCam kosztuje $1.99 i jest dostępne w App Storze pod linkiem: https://itunes.apple.com/gb/ app/duocam-take-two-sided-photos/id556850975?mt=8.

DuoCam został stworzony przez firmę Appvetica, developera takich aplikacji jak Tyype - edytora tekstu dla iPhone’a i iPada opartego na gestach, Boothsy - budki do zdjęć rozpoznająca twarze czy AppMotion Controller, który z iPhone’a i iPada tworzy kontroler ruchu w stylu konsoli Wii.

źródło: informacja prasowa