„Robimy internety” spotkanie networkingowe Creative Morning

Dodane: 23.11.2012

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Chcesz się dowiedzieć jak się robi internety? W grudniu inkubator STARTER zaprasza na bezpłatne spotkanie networkingowe z Bitsy Boys. Założyciele Brand24 S.A. opowiedzą o tym jak budować i rozwijać biznes w sieci.

Chcesz się dowiedzieć jak się robi internety? W grudniu inkubator STARTER zaprasza na bezpłatne spotkanie networkingowe z Bitsy Boys. Założyciele Brand24 S.A. opowiedzą o tym jak budować i rozwijać biznes w sieci.


W grudniu w inkubatorze Starter, podczas ostatniego w tym roku spotkania networkingowego Creative Morning będzie można posłuchać ekspertów, którzy stworzyli najpopularniejszy startupowy teledysk tej jesieni! Porady na temat budowy i rozwoju biznesu w sieci przekażą:

  • Michał Sadowski – założyciel i Prezes Brand24 S.A. firmy zajmującej się monitoringiem Internetu i jednego z laureatów Aulerów 2012. Współtwórca serwisów Patrz.pl, PinoTV.pl, Moblo.pl, Slajdzik.pl, Finansosfera.pl – odwiedzanych każdego miesiąca przez ponad 2 miliony unikalnych użytkowników. Programista i grafik. Bloger i komentator zjawisk związanych z Internetem. Autor videocastu technologicznego Digerati.pl. Absolwent studiów magisterskich na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.
  • Karol Wnukiewicz – absolwent studiów magisterskich kierunku Informatyka na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Ukończył także Blekinge Tekniska Högskola w Szwecji, gdzie zdobył tytuł Master of Science na kierunku Software Engineering. Od 10 lat związany z branżą internetową. Dyrektor ds. technicznych Grupy Pino Sp. z o.o. Współtwórca i założyciel takich serwisów jak Brand24.pl, Patrz.pl, Finansosfera.pl, Dokumentalia.pl, PinoTV.pl, Moblo.pl, Slajdzik.pl, Livesite.pl. Z wykształcenia i zamiłowania programista PHP, Java, JavaScript i projektant aplikacji internetowych. Biegły w technologiach Zend Framework, Smarty, JQuery. Przy tworzeniu serwisów internetowych odpowiedzialny również za ich pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

Zarejestruj się na spotkanie networkingowe z cyklu Creative Mornings i odpowiedz na pytanie zgłoszeniowe Kreatywność czy kontrowersyjność co bardziej pomaga w rozwoju biznesu? i przyjdź do STARTERA! Spotkanie jak wszystkie Creative Mornings rozpocznie się o godz. 8.00, zaczniemy od wręczenia upominków dla autorów najciekawszych odpowiedzi na pytanie zgłoszeniowe. Po prelekcjach gości rozpocznie się networking, czyli wymiana wizytówek, nawiązywanie kontaktów oraz rozmowy biznesowe.

źródło: informacja prasowa