Robisz zdjęcie? Podziel się nim za jednym zamachem na Facebooku i Twitterze dzięki Quicam

robisz zdjecie podziel sie nim za jednym zamachem na facebooku i twitterze dzieki quicam
Udostępnij:
Quicam, najnowsza aplikacja fotograficzna na iOS przygotowana przez warszawski lab mobilny Appvetica jest już dostępna w AppStorze. Aplikacja ma proste zastosowanie - ma zaoszczędzić czas i ilość kliknięć potrzebnych na podzielenie się zdjęciem w serwisach social media.

Quicam, najnowsza aplikacja fotograficzna na iOS przygotowana przez warszawski lab mobilny Appvetica jest już dostępna w AppStorze. Aplikacja ma proste zastosowanie - ma zaoszczędzić czas i ilość kliknięć potrzebnych na podzielenie się zdjęciem w serwisach social media. W skrócie - po autoryzacji kont wystarczy zaznaczyć, gdzie chcemy opublikować nasze zdjęcie - na Twitterze, na Facebooku czy w obu serwisach naraz, robimy szybko zdjęcie i już - nasze dzieło możemy oglądać na wybranych kontach w mediach społecznościowych.


Do każdego zrobionego zdjęcia możemy napisać unikalny tekst albo zdefiniować opis, który będzie automatycznie dodawany do wszystkich naszych zdjęć. Zdjęcie zachowywane jest też w rolce kamery. Wszystko to, aby nasze zdjęcia w mgnieniu sekundy trafiały dokładnie tam, gdzie chcemy, bez zbędnych ruchów i tracenia czasu.

Quicam jest aplikacją wykonaną przez mobilny lab Appvetica, developera takich aplikacji jak Tyype HD, Tyype for iPhone, Instageo, QRSight. Quicam można pobrać z AppStore za 0,79 € : http://itunes.apple.com/pl/app/quicam-share-photos-as-you/id554606116?mt=8 Jak wygląda aplikacja można też zobaczyć tutaj: www.appvetica.com/quicam

źródło: informacja prasowa