Rok pandemii za nami. Jaki wpływ na branżę startupową ma przeciągający się lockdown? [ankieta]

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Rok pandemii za nami. Jaki wpływ na branżę startupową ma przeciągający się lockdown? [ankieta]

Udostępnij:

Pandemia COVID-19 trwa nieprzerwanie od roku, a co więcej, jej rychłego końca nie widać. W związku z tym już po raz trzeci wspólnie z InCredibles chcemy poznać Wasze nastroje i dowiedzieć się, w jakiej sytuacji jesteście i z jakimi wyzwaniami przyszło się Wam mierzyć.

4 marca 2020 roku wykryto w Polsce pierwszy przypadek COVID-19. 12 marca rząd wprowadził lockdown, a wielu przedsiębiorców od tamtej pory nieustannie walczy o przetrwanie. Dla innych kryzys wywołany pandemią był czynnikiem, który przyspieszył rozwój ich biznesów, a czasami wręcz pozwolił stworzyć nowe firmy.

Jak sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie wpłynęła na startupy, founderów, ich pracowników i cały ekosystem startupowy w Polsce? Z jakimi problemami się zmagają? Jakie piętno odciśnie na startupach przedłużający się kryzys? Między innymi te pytania zadajemy w ankiecie, o wypełnienie, której bardzo chcielibyśmy Was poprosić.

Ankieta jest anonimowa, a jej wynikami podzielimy się z czytelnikami na łamach MamStartup. Pomoże ona również w przygotowaniu treści, w których wspólnie z InCredibles będziemy próbowali znaleźć odpowiedzi na Wasze najpilniejsze potrzeby.

Ankietę można wypełnić poniżej (dostępna jest również pod tym linkiem).

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu pod adresem [email protected]

Wyniki naszych poprzednich ankiet