ROTHLEHNER – szeroki zakres usług w zakresie podnośników koszowych

rothlehner szeroki zakres uslug w zakresie podnosnikow koszowych
Udostępnij:
Działalność związana z pracą na wysokościach wymaga najczęściej użycia jakiegoś typu podnośnika. Szeroki wybór tego typu urządzeń i usług z nimi związanych świadczy firma Rothlehner – podesty ruchome sp. z o.o., która już od 20 lat stara się o zaspokojenie wszystkich potrzeb klientów.

fot. materiały prasowe

Rothlehner – podesty ruchome sp. z o.o. jest jedną z firm działających w grupie Rothlehner. Dzięki temu oprócz własnych bogatych doświadczeń, firma może liczyć na wsparcie i współpracę innych spółek działających na terenie Europy już od pół wieku. Współpraca ta sprawia, że oprócz sprzedaży podestów ruchomych, podnośników koszowych i zwyżek, firma jest w stanie zapewnić również ich wynajem, bezpieczną eksploatację, montaż konstrukcji na zamówienie, serwis, doradztwo czy szkolenia zawodowe.

Sprzedaż i doradztwo

Nie tylko zakup pierwszej maszyny stanowi wyzwanie. Nawet doświadczeni użytkownicy potrzebują niekiedy konsultacji przy wyborze w zmieniającym się sprzęcie i poszerzającej się jego funkcjonalności. Doradcy firmy Rothlehner starają się zawsze, jak najlepiej poznać realne potrzeby użytkownika, by jak wybrać podnośnik czy zwyżkę, które będą odpowiednie do potrzeb i wymagań prac realizowanych przez tegoż użytkownika.

Niezależnie od rodzaju wykonywanych prac – budowlanych, konserwacyjnych, w halach magazynowych, kopalniach czy z sieciami nadziemnymi, użytkownik znajdzie w ofercie Rothlehner podnośniki nożycowe, przegubowe, teleskopowe, masztowe czy ładowarki teleskopowe, które będą dla niego odpowiednie.

W przypadku, że żadna z maszyn nie spełni pokładanych w niej oczekiwań, Rothlehner oferuje możliwość montażu rozwiązania na miarę. W Polsce używanych jest ponad 1000 maszyn skonstruowanych zgodnie z wymogami klienta. 

Wynajem podnośników

Dzięki wieloletniemu działaniu na rynku polskim ROTHLEHNER zyskał sieć kontaktów, która pozwala mu na uzupełnieniu oferty o wynajem zwyżek i podnośników koszowych. Dzięki temu rozwiązaniu firmy, które potrzebują sprzętu okresowo, do określonych prac, a nie chcą lub nie mają potrzeby inwestować we własny sprzęt, mają możliwość wynająć dowolnego rodzaju podnośnik wraz z operatorem.  Dodatkowo pozwala to również na nieponoszenie kosztów związanych z serwisowaniem sprzętu. 

Sprzedaż podnośników używanych

Jednym z rozwiązań oferowanych przez ROTHLEHNER jest zakup używanych podnośników koszowych dowolnego typu (nożycowych, przegubowych, itp.). Wszystkie dostępne podnośniki używane są sprawne i po niezbędnych kontrolach. Każda z maszyn posiada dokumentacje dotyczącą jej pochodzenia oraz pełną dokumentację techniczną. W każdej chwili firma Rothlehner posiada w obrębie swojej Grupy ponad 200 podnośników używanych gotowych do sprzedaży.

Serwis 

Firma Rothlehner oferuje także szereg usług posprzedażowych, należy do nich serwis, konserwacja i prowadzenie przeglądów technicznych podnośników koszowych, zwyżek, ładowarek teleskopowych i wielu innych. Oprócz standardowych przeglądów technicznych, firma prowadzi także przeglądy okresowe i coroczne badania UDT. W ramach usług serwisowych Rothlehner prowadzi także naprawy sprzętu, serwis akumulatorów oraz wymianę olejów.

Rothlehner – podesty ruchome sp. z o.o wspiera swoich klientów na każdym etapie prac i w każdym zakresie ich potrzeb związanych z podnośnikami oraz sprzętem do prac na wysokościach. Jest niezawodnym partnerem, którego rozległa wiedza techniczna połączona z profesjonalizmem i elastycznością pomaga w pracy firmom budowlanym, konserwatorskim, magazynom czy firmom energetyczny.