Rozmowy o Startupach #5 już 26 października w Łodzi

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

26 października odbędzie się piąta edycja konfenrecji pod marką Rozmowy o Startupach. Jest to największe wydarzenie w tym roku w Łodzi dedykowane dla osób prowadzących lub rozpoczynających swoje projekty startupowe.

W poprzednich edycjach wydarzenia wystąpiło wielu znanych founderów startupowych min. Filip Miłoszewski (Listonic), Łukasz Felsztukier (Linteri) czy też Kamil Kuchta (Spray).

W ramach tej edycji odbędą się prelekcje prowadzone przez Marka Kapturkiewicza (fundusz inwestycyjny Innovation Nest, Szkoła Przedsiębiorczości Innovation Nest), Lecha Kaniuka ( założyciel Pizza Portal, Członek Zarządu iTaxi), Stefana Batorego (iTaxi, Booksy), Przemysława Kuśmierka (Migam – zwycięski startup w konkursie Virgin Academy Richarda Bransona) oraz premiera nowego startupu – MatchMe – aplikacji eventowej pozwalającej na skuteczniejsze zawieranie nowych relacji biznesowych. 

– Chcemy promować oraz aktywizować środowisko startupowe w Łodzi. Zależy nam na pomaganiu młodym ludziom, którzy chcą tworzyć własne innowacyjne przedsięwzięcia . Wierzymy, że konferencja Rozmów o Startupach, gdzie znani przedsiębiorcy dzielą się swoją wiedzą, będzie bardzo cennym drogowskazem w drodze do powstawania większej ilości startupów w Łodzi – mówi Michał Izydorczyk, założyciel wydarzenia.

Spotkanie ma charakter otwarty i jest bezpłatne dla uczestników. Organizatorem Rozmów o Startupach jest Inkubator Przedsiębiorczości Inforin. Spotkanie objęte jest honorowym patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego oraz Prezydenta Miasta. Będzie to pierwsze spotkanie tego typu w całości tłumaczone na żywo na język migowy, dzięki uprzejmości Przemysława Kuśmierka i jego zespołowi z Migam.

Więcej szczegółów oraz aktualności dotyczących wydarzenia na stronie wydarzenia.

 MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem