Rozszerzenie integracji SALESmanago z PrestaShop: nowe funkcjonalności

Dodane: 27.01.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

PrestaShop, platforma e-commerce będąca liderem w dostarczaniu bezpłatnego oprogramowania dla sektora e-commerce, oraz SALESmanago, wiodąca na rynku europejskim platforma do automatyzacji marketingu mają przyjemność ogłosić wprowadzenie kolejnych ulepszeń do wtyczki SALESmanago w PrestaShop.

Nowe udoskonalenia przynoszą klientom PrestaShop kolejne korzyści. Po pierwsze, zwiększenie bezpieczeństwa procesu zakupu. Po drugie, poprawienie kompatybilności z nowszymi jak i starszymi wersjami PHP, umożliwiające użycie wtyczki przez szerszą grupę odbiorców. Po trzecie, dodanie nowego kodu monitorującego wspierającego Web Push’e. Ponadto, dodane zostały liczne funkcjonalności skupione na polepszeniu Customer Experience: 

 • Ulepszenie graficzne panelu konfiguracji z wykorzystaniem PrestaUI
 • Dodanie możliwości stworzenia konta z poziomu panelu konfiguracyjnego wtyczki,
 • Dodanie panelu informacyjnego z filmem demonstracyjnym,
 • Wprowadzenie dwujęzycznego interfejsu PL/EN  
 • SALESmanago współpracuje z PrestaShop już od kilku lat, dostarczając właścicielom e-sklepów szereg korzyści takich jak: personalizacja ofert oraz rekomendacja produktów, przypomnienia o nowych okazjach przez różne kanały komunikacyjne (email, SMS, czat na stronie, push-upy), czy szybki i wygodny czat przez wiadomości Facebook.

   fot. pexels.com

  icon-112px-padlock Created with Sketch.

  Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem