Rozwijaj startup food tech z Amerpharmą. Nabór na Smart Foodies Weekend 2019 tylko do 14 listopada

Dodane: 05.11.2019

Mam Startup Mam Startup

Rozwijaj startup food tech z Amerpharmą. Nabór na Smart Foodies Weekend 2019 tylko do 14 listopada

Udostępnij:

Tylko do 14 listopada br. trwa nabór startupów oraz osób z pomysłami na produkty lub usługi z branży spożywczej i food tech do udziału w konkursie oraz warsztatach Smart Foodies Weekend 2019. Wydarzenie, organizowane po raz trzeci przez Smart Foodies Accelerator, odbędzie się w dniach 23-24 listopada br. w Lublinie. Udział w nim to szansa dla uczestników na skorzystanie z warsztatów biznesowych, powalczenie o nagrody pieniężne (pula: 16 tys. zł) oraz dalszy rozwój projektów w partnerstwie z Amerpharmą, czołowym polskim producentem żywności funkcjonalnej.

Dlaczego warto wziąć udział w Smart Foodies Weekend 2019?

1. Bezpłatne warsztaty biznesowe – w trakcie których uczestnicy zweryfikują swoje koncepcje biznesowe, a także popracują nad rozwojem pomysłów pod okiem doświadczonych trenerów oraz mentorów.

2. Atrakcyjne nagrody pieniężne dla najlepszych projektów – zwycięzcy Smart Foodies Weekend 2019 otrzymają nagrody w wysokości 10 tys. zł za I miejsce, 5 tys. zł za II miejsce oraz 1 tys. zł za III miejsce.

3. Możliwość dalszego rozwoju projektów w partnerstwie z Amerpharmą – oprócz nagród pieniężnych najlepsze projekty zostaną zaproszone do udział w 5-miesięcznym programie inkubacyjnym i akceleracyjnym w Smart Foodies Accelerator. Zyskają m.in.:

  • możliwość rozwoju biznesu przy współpracy z doświadczonymi mentorami oraz ekspertami Amerpharmy,
  • dostęp do laboratorium i linii produkcyjnych Amerpharmy (co pozwoli np. na opracowanie formuły oraz łatwą i szybką produkcję próbek),
  • okazję do przetestowania swojego potencjału biznesowego oraz zwiększenia sprzedaży z wykorzystaniem kanałów dystrybucji Amerpharmy na 27 rynkach świata.

Kto może aplikować o udział w Smart Foodies Weekend 2019?

Konkurs i warsztaty są przeznaczone dla osób z całej Polski, które mają pomysł lub już pracują nad konkretnymi rozwiązaniami (produkty i usługi zarówno tradycyjne, jak 
i cyfrowe) w następujących obszarach: food tech, wellbeing, żywienie, żywność funkcjonalna (superfoods), odżywki i suplementy, fitness, sport, healthcare, life science, agri-tech, digital health oraz rozwiązania IT dla ecommerce w branży spożywczej. Preferujemy pomysły i startupy na wczesnym etapie rozwoju.

Jak aplikować o udział w Smart Foodies Weekend 2019?

Nabór trwa do 14 listopada br. By zgłosić chęć udziału w Smart Foodies Weekend, wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy – APLIKUJ. Najpóźniej w dniu 18 listopada br. max. 10 wybranych projektów zostanie zaproszonych do wzięcia udziału w konkursie i warsztatach.

Dowiedz się więcej o Smart Foodies Accelerator oraz Amerpharmie

Smart Foodies Accelerator to działający od 2018 r. w Lublinie program inkubacyjny 
i akceleracyjny dla startupów z szeroko pojętej branży spożywczej. Założycielem 
i podmiotem wiodącym akceleratora jest Amerpharma – lubelska marka specjalizująca się w produkcji kontraktowej żywności funkcjonalnej i odżywek, która aktywnie działa na 27 rynkach świata (m.in.: Irlandia, Wielka Brytania, Hiszpania, Belgia, Niemcy, Włochy, Rosja, Turcja, Czechy, Francja, Finlandia, Słowenia).

Akcelerator współtworzą ponadto firmy: Foods by Ann, Pan Pomidor & Co, FruVitaLand oraz EstabloPharma. Wsparcie zapewnia mu szerokie grono partnerów strategicznych – Urząd Miasta Lublin, UMCS, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Lubelski Park Naukowo-Technologiczny oraz Klaster Lubelska Medycyna. Aktualnie w ramach Smart Foodies Accelerator rozwijają się 2 startupy, tj. RKAC, naturalny suplement diety skutecznie łagodzący skutki spożywania alkoholu, oraz myBodie – inteligentna waga. Więcej informacji o Smart Foodies Accelerator.

Zapraszamy do aplikowania, a w przypadku jakichkolwiek pytań piszcie śmiało na adres: [email protected]!

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem