Rozwijasz startup medyczny? Weź udział w MedTrends 2017

Dodane: 14.03.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Tematyka tegorocznego Forum wyjątkowo mocno skupiona będzie na startupach. Ważnym, nowym punktem programu będą organizowane w pierwszym dniu Konferencji, tj. 16.05.2017 w siedzibie Kardio-Med Silesia w Zabrzu całodniowe warsztaty MedTrends – StartUP!, dedykowane przedsiębiorcom z zakresu medycyny.

Uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich pomysłów, zasięgnięcia opinii, rady i wymiany doświadczeń z doświadczonymi ekspertami: inwestorami, lekarzami, prawnikami, innymi startupowcami oraz zapoczątkowania współpracy z najważniejszymi ośrodkami medycznymi w Polsce.

W programie przewidziane są 3 sesje warsztatowo-wykładowe, m.in. jak pitchować, jak rozmawiać z inwestorem, jak wypracować model biznesowy. 

W drugim dniu konferencji MedTrends – 17.05.2017 – w Hotelu Diament w Zabrzu, odbędzie się już tradycyjnie konkurs dla startupów w ochronie zdrowia –  III edycja TOP TRENDS. 

W tym roku przy organizacji Warsztatów i Konkursu połączyli swoje siły MedTrends i MEDmeetsTECH. MedTrends, Europejskie Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia, od lat gromadzi czołowych przedstawicieli środowiska medycznego, IT, nowych technologii medycznych. Konferencja stanowi już stały punkt na mapie wydarzeń dedykowanych nowoczesnej medycynie w Polsce. MEDmeetsTECH prowadzi serię konferencji o innowacyjnej medycynie i  stanowi platformę wymianę wiedzy i kontaktów między środowiskiem medycznym, startupowym oraz technologicznym. 

Więcej informacji dostępnych na stronie www.medtrends.pl oraz na fanpage na fb: https://www.facebook.com/ForumMedTrends/  

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem