Rusza biznesowo-psychologiczna konferencja „Mind’22” stworzona przez dwóch studentów

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

mind22

Udostępnij:

Konferencja Mind’22 to konferencja biznesowo-psychologiczna stworzona dla młodych, ambitnych osób. Główną grupą docelową są studenci i uczniowie. Odbędzie się 17 grudnia 2022 na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Celem konferencji jest przybliżenie eksperckiej, trudno dostępnej wiedzy młodym ludziom oraz stworzenie idealnego miejsca do integracji osobistej i biznesowej.

Udział w konferencji jest darmowy. Organizatorzy zapraszają do wypełnienia formularza rejestracyjnego na stronie mind22.pl

Liczba miejsc jest ograniczona.

W roli prelegentów wystąpią m.in.:

  • Prof. dr hab. Irena Krupka-Matuszczyk – profesor zwyczajny, specjalista psychiatra i seksuolog.
  • Michał Kuryłek – finalista Forbes 25u25. Laureat 48. Olimpiady Biologicznej. Najmłodszy student medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
  • Mateusz Mach – przedsiębiorca i inwestor z branży FinTech, założyciel i prezes Nextrope – dostawcy produktów blockchainowych w Europie. Finalista rankingu Forbes Europe 30 Under 30 oraz listy New Europe 100, koordynowanej przez Google oraz „Financial Times”.
  • Kamil Zieliński – psycholog i trener biznesu, konsultant i przedsiębiorca. Autor książek „Psychoefekty” oraz „Psychokompetencje”. Wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej. Kierownik programowy i menedżer kierunku Psychologia w biznesie. Fundator i Wiceprezes Fundacji Future Hero.

Szczegóły Konferencji Mind’22 znajdują się na stronie mind22.pl oraz wydarzeniu na Facebooku.

MindAcademy to startup założony przez Kubę Wilka i Łukasza Rotyńskiego. Koncentruje się na edukacji psychologicznej i propagowaniu świadomego rozwoju. Przeprowadzili ponad 40 szkoleń/prelekcji oraz wydali książkę „Dziennik Motywacyjny”, która obecnie jest dostępna w praktycznie każdej księgarni w Polsce. Przy tworzeniu książki oraz treści w swoich mediach korzystają z pomocy specjalistów, psychologów jak i psychiatrów. Zaczynali jako projekt społeczny w ramach olimpiady Zwolnionych z Teorii, który otrzymał nominacje do najlepszego projektu w Polsce. Na swoim Instagramie oraz TikToku zgromadzili ponad 14 tysięcy obserwujących na obu platformach. Miesięcznie treści MindAcademy ogląda 110 tysięcy osób.

 

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia