Rusza Grupoli.pl - pierwszy społecznościowy serwis ubezpieczeń grupowych

rusza grupolipl pierwszy spolecznosciowy serwis ubezpieczen grupowych
Udostępnij:
Grupoli.pl to innowacyjny system zapewniający pomoc w razie utraty lub zniszczenia rzeczy. Dzięki niemu, w wygodny sposób można ubezpieczyć często narażone na uszkodzenia lub kradzież mienie ruchome, m.in. laptop, telefon czy rower, tym samym zabezpieczyć się przed...

Grupoli.pl to innowacyjny system zapewniający pomoc w razie utraty lub zniszczenia rzeczy. Dzięki niemu, w wygodny sposób można ubezpieczyć często narażone na uszkodzenia lub kradzież mienie ruchome, m.in. laptop, telefon czy rower, tym samym zabezpieczyć się przed nieplanowanymi wydatkami czy długotrwałą procedurą szacowania szkody, udowadniania i oczekiwania na rekompensatę ze strony ubezpieczyciela.


Wystarczy się zarejestrować i dodać do swojego profilu przedmioty wraz z ich zdjęciem, opisem, wskazaniem wartości oraz sugerowanej składki. Każdą z tych rzeczy można zaproponować do ubezpieczenia swoim znajomym, zapraszając ich w łatwy sposób m.in. poprzez Facebook czy Google.

To użytkownik decyduje o tym, co ubezpiecza i jaką kwotę przeznaczy na ewentualne odszkodowanie. Na Grupoli.pl obowiązuje tzw. „Zasada wzajemności”, która zapewni właściwe zabezpieczenie danego przedmiotu tylko przy obustronnym wsparciu. Rejestracja oraz korzystanie z Grupoli.pl jest bezpłatne. Nie pobierane są również żadne prowizje od wpłacanych przez użytkowników składek.

Projekt Grupoli.pl należy do grupy projektów inkubatora HexFund z siedzibą we Wrocławiu.

źródło: informacja prasowa