Rusza III edycja Konkursu na e-biznes

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Właśnie rusza III edycja „Konkursu na e-biznes”. Na autorów najlepszych pomysłów na internetowe przedsięwzięcia czekają profesjonalne doradztwo w opracowaniu biznesplanu i konsultacje w zakresie prawa, księgowości oraz pozyskania dotacji UE, a także nawet 700 000 zł na rozpoczęcie e-biznesu.

Właśnie rusza III edycja „Konkursu na e-biznes”. Na autorów najlepszych pomysłów na internetowe przedsięwzięcia, którzy wezmą udział w konkursie organizowanym przez ECDF czekają profesjonalne doradztwo w opracowaniu biznesplanu i konsultacje w zakresie prawa, księgowości oraz pozyskania dotacji UE, a także nawet 700 000 zł na rozpoczęcie e-biznesu.

Organizator konkursu – ECDF firma doradcza w pozyskiwaniu środków z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (POIG), nagrodzi 5 najlepszych pomysłów na e-biznes. Laureat pierwszej nagrody może liczyć na kompleksową pomoc w zdobyciu dofinansowania do 490 000 zł w ramach działania 8.1 POIG oraz pozyskaniu inwestora, który – w zamian za objęcie części udziałów – zagwarantuje wkład własny pomysłodawcy nawet do 210 000 zł. ECDF wesprze zwycięzcę kapitałem oraz doradztwem specjalnie oddelegowanego zespołu ekspertów, dedykowanych do pracy ze zwycięzcą konkursu. Poza główną nagrodą, przewidziano cztery nagrody za drugie miejsce obejmujące pomoc w stworzeniu planu sfinansowania e-biznesu w oparciu o opisany pomysł – do dwóch godzin konsultacji ze specjalistami z zakresu dotacji UE. Prace będą oceniane przez jury w składzie: Mariusz Kłobucki – Prezes Zarządu Grupy ECDF, Bartłomiej Łukaszewicz – Partner Zarządzający Grupy ECDF, Michał Olszewski – Manager Inwestycyjny w LMS Invest, Bartłomiej Gola – Partner Zarządzający w SpeedUp Venture Capital Group.

Tegoroczna edycja konkursu będzie jego trzecią odsłoną. Zwycięzcą pierwszej został projekt „PICADOO – innowacyjna reklama online”, a drugiej ACE (Augmented City Experience) – innowacyjna platforma służąca do informowania o atrakcjach turystycznych, punktach handlowych i usługowych, które znajdują się w pobliżu użytkownika aplikacji.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.konkursnaebiznes.pl i do 13 lutego 2012 r.przesłać go na adres: [email protected].

Najlepsze pomysły na e-biznes poznamy 20 lutego 2012 r. Lista nagrodzonych pomysłodawców zostanie wówczas opublikowana na stronie internetowej konkursu.

Więcej informacji o konkursie na stronie www.konkursnaebiznes.pl oraz na http://www.facebook.com/ECDF.grupa

Organizator konkursu – ECDF firma doradcza w pozyskiwaniu środków z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, to firma, której eksperci tylko w ubiegłym roku pozyskali dofinansowanie dla 51 projektów w ramach działania 8.1 POIG, opiewających na sumę ponad 23 mln złotych – łącznie do tej pory firma uzyskała dotacje dla ponad 130 startupów.

Partner merytoryczny: LMS Invest

Patroni medialni: Fundusze Europejskie, PC Format, Bankier.pl, MamBiznes.pl, Twoja-firma.pl, e-biznes.pl, Proseed, Webhosting.pl, studente.pl, dla studenta.pl, students.pl, mamstartup.pl

Patroni: Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, SpeedUp Venture Capital Group

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem