Rusza jesienna odsłona Incredible Academy. Zapraszamy na cykl podcastów dla startupów

Dodane: 06.11.2020

Mam Startup Mam Startup

Rusza jesienna odsłona Incredible Academy. Zapraszamy na cykl podcastów dla startupów

Udostępnij:

W listopadzie wystartuje jesienna edycja Incredible Academy. Tym razem jej organizatorzy przygotowali cykl podcastów dla startupów zrealizowany wraz z mentorami programu InCredibles.

Wszystkie zagadnienia podejmowane przez Incredible Academy są odpowiedzią na realne potrzeby startupów, które zostały zdefiniowane przez środowisko w ramach ankiety przeprowadzonej we współpracy z redakcją MamStartup.pl oraz podczas rozmów przeprowadzonych ze startupami – finalistami programu InCredibles.

W ramach jesiennej edycji projektu powstały cztery podcasty z udziałem mentorów programu InCredibles, praktyków rynku, którzy przedstawią konkretne rozwiązania w zakresie finansowania, rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi, organizacji pracy, w tym w trybie zdalnym, a także nowych sposobów dotarcia do klientów i sprzedaży swoich usług lub produktów.

Celem podcastów jest przekazanie maksymalnie praktycznych rad i rozwiązań, które są szyte na miarę specyfiki rynku startupowego. Finaliści programu InCredibles uzyskają dodatkowo bezpośrednie wsparcie w postaci sesji mentoringowych sprofilowanych pod ich indywidualne potrzeby i oczekiwania.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie Incredible Inspirations. Zapraszamy!